Dublinas į Liverpulio Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 1 perėjimai kasdien
    1 valandos
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Mažos Dublinas į Liverpulį kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

gauti geriausią kainą už savo Dublino į Liverpulio keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Dublino į Liverpulį. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikras, ar Dublino į Liverpulio maršrutu tinka jums ar jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, galite taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus Dubliną Liverpulis keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Dublinas Liverpulis yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Dubliną

Cosmopolitan ir gyvas Airijos sostinėje turėtų būti privaloma ant niekieno Europos itenerary. Kaip ir bet kuri Europos sostinėje būtų neįmanoma aprašyti visi ten yra pamatyti ir nuveikti

numeris vienas akcentas yra Gineso Saugykla -. Iš "The Black Stuff" Dublino garsiausių pasaulio sausoje Stout namo. Kiti lankytini objektai yra Šv Patriko katedra - ką Airija būti be St Paddy juk? Nacionalinė galerija, Botanikos sodas, Nacionalinė Vandeninis centras, Dublinas zoologijos sodas, sąrašas yra beveik neribotos

Tačiau, kai jūs paliekate Dublin, ką jums prisiminti virš visa kita yra atmposphere:. Maži barai alsuoja šokių ir muzikos, ir gero virš visa kita iš vietinių gyventojų patogumo.

Apie Liverpool

Liverpool Keltų uostas yra vienas iš didžiųjų JK keleivių ir krovinių uostus ir apima abiejose upės Mersey bankai. Ji siūlo keltai į Žmogaus, Šiaurės Airijoje ir Airijos, kurie visi gali būti užsakomi per AFerry Isle.

Liverpool, su savo garsiąją krantinėje prie upės Mersey, yra be dideliu laivybos uoste taip pat pramonės centras. Karalius Jonas pradėjo jį savo kelyje į šlovę, kai jis suteikė jai chartiją, 1207. Prieš tai ji buvo maža 12-ojo amžiaus žvejų kaimas, bet ji greitai tapo uosto laivybos vyrų ir medžiagas į Airiją.

Liverpulio miesto buvo išgyvena didžiulį pertvarkymas, kaip 2008 m Liverpulis yra Europos kultūros sostinė.