Dublinas į Holyhead Keltų

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 5 perėjimai kasdien
    2 valandos 15 minutes
    Gauti kainą
  • 3 perėjimai kasdien
    2 valandos 30 minutes
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Dublinas į Holyhead keltų jungia Airiją Velsas ir valdo Airijos keltai ir "Stena Line. Taip pat lyginti kainas ir kartų Dublinas Holyhead, mes taip pat parodyti jums rezultatus Dubliną Liverpulis, siekiant padėti jums gauti iš Airijos į Velse geriausias laikas, už geriausią kainą.

Vidutinė kaina rasti mūsų klientams Dublinas Holyhead neseniai £ 290 su Airijos keltai

.

Užsakyti Dubline į Holyhead keltų šiandien AFerry. Tiesiog naudokite formą ir pasirinkti maršrutą, kurį norite. Jei nieko pasirodo automatiškai, pradėkite rašyti Dublin. Jūs taip pat galite įvesti į šalį ar net pavadinimą keltų bendrovės jus domina. Jei turite maršrutą, kurį norite, pasirinkti vieną arba grįžti ir visus kitus norimas parinktis.

Kaip mes palyginti keltai, kainas ir laikai Dublino į Holyhead

Jei yra daugiau nei vienas keltas įmonė, veikianti nuo Dublino Holyhead maršrutu mes parodysime jums visas keltų bendrovių, įsitikinkite, kad jūs gaunate savo geriausią kainą. Mes taip pat parodyti jums, bet maršrutus panašius į Dubliną Holyhead, todėl jūs turite išsamų vaizdą , darant užsakymą. Ir, žinoma, jūs taip pat pamatysite, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai šiek tiek pigiau anksčiau ar vėliau nei jūsų pageidaujamą užsakymo metu.

Kaip jūs gaunate savo bilietą ir kaip jūs galite padaryti pakeitimus, jei jums reikia

Kai jūs pasirinkote savo geriausią buriavimo ir padarė savo užsakymą, mes Jums atsiųsime elektroniniu paštu užsakymo patvirtinime jūsų Dublinas į Holyhead keltų. Bilietų dauguma Momentiniai patvirtinimo.

Mes taip pat elektroniniu paštu Jums informaciją apie tai, kaip galite susisiekti su mumis naudodami mūsų pranešimų paslauga, taip pat informaciją apie tai, kaip galite pakeisti savo bilietą. Dauguma laiko, galite tai padaryti patys. Dauguma mūsų klientų duoti mums keturių ar penkių žvaigždučių įvertinimą " rodo, kad jų labai laimingas su mūsų paslaugų vartotojų ir bendravimo.


" Žemiau matote keltas įmonė arba bendrovių, kurios plaukioja ant Dublinas į Holyhead maršrutu kelionę ir kelionės metu. Jūs taip pat gali pamatyti naujausius kainas mūsų klientai nerasta. Geriausias būdas rasti pigius Dublinas į Holyhead keltų, nors tai naudoti formą šiandien pamatyti visus mūsų galimų pasirinkimų.

Mažos Dublinas į Holyhead kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Dublino į Holyhead keltų

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Dublino į Holyhead. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikras, ar Dublino į Holyhead maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus Dubliną į Holyhead keltų. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Dublinas į Holyhead yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Dubliną

Cosmopolitan ir gyvas Airijos sostinėje turėtų būti privaloma ant niekieno Europos itenerary. Kaip ir bet kuri Europos sostinėje būtų neįmanoma aprašyti visi ten yra pamatyti ir nuveikti

numeris vienas akcentas yra Gineso Saugykla -. Iš "The Black Stuff" Dublino garsiausių pasaulio sausoje Stout namo. Kiti lankytini objektai yra Šv Patriko katedra - ką Airija būti be St Paddy juk? Nacionalinė galerija, Botanikos sodas, Nacionalinė Vandeninis centras, Dublinas zoologijos sodas, sąrašas yra beveik neribotos

Tačiau, kai jūs paliekate Dublin, ką jums prisiminti virš visa kita yra atmposphere:. Maži barai alsuoja šokių ir muzikos, ir gero virš visa kita iš vietinių gyventojų patogumo.

Apie Holyhead

Holyhead yra didžiausias miestas ant Anglesey saloje. Tačiau, Holyhead yra iš tikrųjų ant susijęs mažesnio saloje - Šventosios Island - iš čia ir pavadinimas Holyhead. Miestas ir uostas yra lengvai pasiekiamas automobiliu, atsižvelgiant į A55.

Holyhead ir Anglesis yra svajonė miestai mėgėjams lauke. Čia rasite pasaulinio lygio golfo kursai, žvejyba, gamtos takai ir nuostabiu paplūdimiu. Jei jūs galvojate apie praleisti šiek tiek laiko čia prieš ar po kelto kelionę, tada jūs tikrai turėtų nedvejodama