Keltų į Dubliną

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Dublinas Maršrutai

Užsisakykite keltu į Dubliną su AFerry. Keltai į Dubline, Airijoje, yra iš Anglijos, Prancūzijos, Meno ir Velse Isle. Jūs galite imtis keltu į Dubliną iš Cherbourg, Douglas, Holyhead ir Liverpool.

Dublin Keltų maršrutai

Airijos keltai , plaukti iki 6 perėjose per dieną su buriavimo trukmė 3 valandos 15 minučių Holyhead į Dubliną. Airijos keltai taip pat plaukti nuo Cherbourg į Dubliną. "Isle of Man Steam Packet bures į ir iš Douglas į Dubliną daugiausia pavasarį ir vasarą su buriavimo trukmė 2 valandos 55 minučių (Manannan) arba 4 valandos 45 minučių (Ben mano-Chree). P&O Ferries ", plaukti iki 2 perėjose per dieną su buriavimo trukmė 8 val 30 min Liverpulis į Dubliną. "Stena Line" , plaukti iki 4 perėjose per dieną su buriavimo trukmė 3 valandos 15 minučių Holyhead į Dubliną. Vidutinė kaina šią savaitę už automobilį ir du žmonės grįžti £ 92 , vienam asmeniui.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Holyhead - Dublin
(Stena Line)
303 €
  • užsakytas: 2020 m. rugpjūčio 15 d., šeštadienis
  • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 13 d., sekmadienis (Vienas kryptis)
  • Automobilis + 1

Specialūs pasiūlymai

  • Keltų į Dubliną
  • Keltų į Dubliną
  • Keltų į Dubliną

Apie Dubliną

Cosmopolitan ir gyvas Airijos sostinėje turėtų būti privaloma ant niekieno Europos itenerary. Kaip ir bet kuri Europos sostinėje būtų neįmanoma aprašyti visi ten yra pamatyti ir nuveikti

numeris vienas akcentas yra Gineso Saugykla -. Iš "The Black Stuff" Dublino garsiausių pasaulio sausoje Stout namo. Kiti lankytini objektai yra Šv Patriko katedra - ką Airija būti be St Paddy juk? Nacionalinė galerija, Botanikos sodas, Nacionalinė Vandeninis centras, Dublinas zoologijos sodas, sąrašas yra beveik neribotos

Tačiau, kai jūs paliekate Dublin, ką jums prisiminti virš visa kita yra atmposphere:. Maži barai alsuoja šokių ir muzikos, ir gero virš visa kita iš vietinių gyventojų patogumo.

Dublinas keltų uostas yra Airijos didžiausių ir judriausių keltų uosto ir yra įsikūręs pačiame Dubline, vienas iš gyviausių sostinės širdyje Europoje. Jis įsikūręs vos 2 mylių nuo Dublino miesto centro ir lengvai pasiekiamas automobiliu ar visuomeniniu transportu.

Keltai su Airijos keltai ir kitos veikiančios įmonės į ir iš Dublino, yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Dubliną bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Laive su Airijos keltai

Holyhead į Dubliną

Jei buriavimo tarp Holyhead ir Dubliną, galite pasirinkti motorlaivis Jonathan SWIFT ,. Kelionės esant 39 mazgų greičiu, galite atvykti tik 1 valandą ir 49 minučių! Jūs taip pat galėtų pasirinkti tradicinį kelto Ulysses ". Tai yra didžiausia automobilių keltas ant Airijos jūros ir siūlo neprilygstamą buriavimo patirtį. Laive abiejų laivų, rasite patogius ir sėdimieji puikių kabinos, taip pat parduotuvėje, restoranas ir kavinė. Jonathan Swift , taip pat yra du barai.

Cherbourg į Dubliną

Oskaras Vaildas , yra labiausiai prabangus laivas plaukioja tarp Rosslare ir Prancūzijoje su ryškiomis erdvus kabinos, stilingas holų ir plataus pasirinkimas pramogų ir maitinimo įstaigų. Laive yra trys restoranai, kavinės ir parduotuvės. Kiekvieną naktį čia taip pat yra labai populiarus kabareto šou ir fortepijono muzikos adresu Oskaras Pianinas Baras ". Nuo ankstyvą popietę iki ankstyvo vakaro taip pat yra vaikų pramogų įskaitant lobių ieškojimui, diskoteka ir net magijos šou!

Laive su Isle of Man Garo paketų

Isle of Man Steam paketas veikia du keltai. Jei keliauti iš arba Heysham, jums bus keliauti laive Ben mano Chree . Jei keltu į arba iš kitų lankytinų vietų, įskaitant Liverpool, Dublino ir Belfasto jums keliauti greitai katamaranu į Manannan .

Galite pasirinkti vieną iš dviejų poilsio vietą arba kai pirmos klasės sėdynės, arba, jei jūs keliaujate per naktį. galbūt norėsite užsisakyti kabina gauti gerą savo nakties poilsio. Čia taip pat rasite vandenyno Avenue parduotuvė, prekiaujanti įvairių produktų, įskaitant laikraščių ir žurnalų. Jei išgalvotas kažką šiek tiek valgyti ar greitas gėrimas taip pat rasite daug barų ir restoranų laive pasirinkimas. Garo Paketiniai virėjai ir darbuotojai naudoja Fairtrade ir vietinę produkciją iš Isle of Man tai reiškia, jūsų maistas yra ne tik skanus, bet natūra aplinkai taip pat.

Laive su P&O Ferries "

" P&O Airijos jūrų keltai yra nuolat atnaujinamos, kad būtų jums su aukščiausio lygio objektų. Kai kurie iš šių objektų yra įvairių restoranų ir barų, teikiančias platų šviežių maisto ir vyno, kavinėje, vaizdo poilsio, vaikų kampe, muito parduotuvė ir biuras keityklas. Žinoma, aukštos klasės kajutės yra taip pat prieinama ir patogi sėdėjimo asortimentas. P&O Airijos keltai rekordiškai Hi-Speed greitai amatų ir puikių superferries kuri užtikrins, kad jums keliauti stiliaus ir komforto kartu su tradiciniais P&O šiluma ir svetingumą.

" P&O Ferries "šiuo metu turi 20 modernių laivų flotilę ir imtis pasididžiavimo daug pasiūlyti visą spektrą paslaugų ir funkcijų laive užtikrinti, kad jūs visada turite atsipalaiduoti ir streso kelionę.

Laive Patys P&O Ferries", jums bus rasti savitarnos restoranas ir švelniavilnių pietūs patirtį. Be to, yra parduotuvės, ir mažai žnyplės, vaikas klubo, išlaikyti juos linksmino kelionės metu.

Į poilsiui galutinis, ten taip pat Klubas ištaigingas baras. Čia, šio taikaus poilsio su nuostabiu vaizdu į atspindžius, galėsite mėgautis nemokamai stiklinę šampano ar gaiviųjų gėrimų, patiekiamas prie savo stalo. Taip pat yra specialus klubo vestibiulyje meniu lengvų užkandžių ir gėrimų ir nemokami laikraščiai.

P&O Ferries veikia tradicinių keltų atveju, kai oras gražus, galite sėdėti ne su vietų įvairovė. Tai puiki vieta pasimėgauti vasaros saule, kaip jūs apynių perkelti į savo paskirties vietą.

P&O Ferries taip pat siūlome platų kabinų, nuo paprastų interjero kambariai, išskirtinių apartamentai su kvapą gniaužiantį vaizdu į vandenyną. Jūs galite užsisakyti namelius ant jų vienos nakties plaukimo ir net kai dieninėse reisų. Kaip jums pasiekti savo metu pabaigos, jums bus pateikti su galimybe užsisakyti kabina. Čia išvardyti visus galimus kabinos tipai, jų įrenginius ir kiekvienam salone, taip pat rasite nuotrauką, kad jums žinoti, ką jūs rezervacijos.

Taip pat rasite galimybę į knyga prioritetas internatinė, todėl jūs neturite laukti gauti arba išjungti kelto.

Laive su Stena Line

Atkreipkite dėmesį, kad "Stena Line" taip pat kartais parašyti Stena Line, bet tai ta pati bendrovė.

"Stena Line" veikia trijų tipų laivu jos keliai į ir iš UK visi yra modernus ir jaukus su naujausia traukiniuose esančiais patogumais.

"Stena Line" valdo tradicinius kruiziniai keltai didžiąją jos Jungtinėje Karalystėje įsikūrusių maršrutais. Šie laivai turi daugybę patogumų, įskaitant holai, žaidimo aikštelių, parduotuvių, Wi-Fi prieigos, barų, kavinių ir restoranų, taip pat jaukūs en-suite kajutės pasirinkimas.

Tačiau, jei jūs keliaujate į vieną iš Stena Line dideli greičio laivai, jums bus keliauti į vieną iš didžiausių fastcraft laivų pasaulyje. Powered by reaktyvinių variklių, jie gali pasiekti 75 kilometrų per valandą. Laive Jums bus baras, stebėjimo holas, premium "Stena Plus holai, kavinė tarnauja karšto ir šalti užkandžiai ir baras su filmais.

rasti savo keltu į Dubliną

yra visada keltai į Dubliną atvyksta iš viso Didžiojoje Britanijoje, iš tiesų, Airijos keltai ir P & o Ferries turime keletą maršrutų, kad funkcija iki keturių perėjose per dieną. Pasirinkite keltu į Dubliną iš Didžiosios Britanijos protingai ir jums gali sutaupyti laiko ir pinigų su keltai išvykstantiems kiekvieną savaitę iš Liverpulio, Birkenhead, Holyhead ir Meno salai. Nepriklausomai keltai į Dubliną pasirinksite, galite būti tikri, kad geriausią pasiūlymą su AFerry.

Klubas Kėdžių - P&O Ferries "

klubas kėdė

Dublinas uosto įrenginių

Keleivių terminalai Dublino uoste yra pilnai įrengtas su platų įrenginių, užtikrinančių geriausią pramonės standartus. Tiek trumpalaikė ir ilgalaikė automobilių stovėjimo aikštelė yra už pagrindinio terminalo pastatą su darbo užmokesčio ir vaizdavimo aparatų vietoje.

Kelionė į Dubliną

Automobiliu

Dublino uosto tunelį galima pasiekti M1 iš šiaurės N11 iš Pietų ir N7 iš vakarų. Dublinas uostas yra netoli miesto centro ir yra gerai pažymėtos. Nuo miesto centro, atlikite krantinių nuo O'Connell Bridge žemyn iki taško Depot muzikos vietą, tada pasukite į kairę ir sekite kelio visą kelią į uostą.

Traukiniu

DART "(Dublinas Plotas Greitas Transportas) traukinys nuves jus į ir iš Dublino uoste mažiau nei pusvalandį.

autobusu ,

Dublino uosto tiekiami pagal vietos magistralės (numeris 53). Bus Éireann teikia paslaugas iš Dublino centrinės autobusų stoties Busárus apie Amien Street daugelyje sričių visoje Dubline ir Airijos. Autobusų informacijos biuras yra O'Connell Street miesto centre.

Apgyvendinimas Dubline

Jei norite likti šiek tiek ilgiau ar aplink Dubliną, apsilankyti mūsų apgyvendinimas puslapį geriausių kainų ir vieną didžiausių atrankas viešbučiai/B & Bs galima rasti internete!

Dublinas Keltų uostas Vaizdo

Dublinas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Irish Ferries

Terminal Road South, Dublin City, Dublin 1, Republic of Ireland

P&O Ferries

Terminal 3, Dublin Port, Dublin 1, Republic of Ireland

Isle of Man Steam Packet

Terminal 1, Dublin Port, Terminal Road South, Dublin 1, Republic of Ireland

Stena Line

Terminal 2, Alexandra Road, Dublin 1, Republic of Ireland