Mūsų vadovas Vairavimas Europoje

Žemėlapis

Vienas iš didžiausių dalykų apie keliavimą keltu yra tai, kad jūs galite pasiimti savo automobilį su jumis. Kai jūs atvykstate į savo pasirinktą keltų uosto, jūs laisvai keliauti kur jums patinka, jei jums laikytis kelių eismo taisyklių, po visų jūs niekada nežinote, kas gali nutikti dėl keltų kelionę!

Dos ir klaidas vairuojant Europoje

Žinoma Visos šalys žemyninėje Europoje vairuoti dešinėje pusėje, bet tai dar ne viskas, ką jums reikia prisiminti, kai pradedant Europos kelių kelionės , Yra keletas kitų dalykų, kuriuos reikia apsvarstyti, tiek įrengiant savo transporto priemonę kelionei ir tuo pačiu ir apie savo pasirinktą vietą.

prieš užskaityti

planavimas yra būtinas, prieš išvykstant į keltų terminalą. Pamiršta svarbius dokumentus gali palikti jums lipni situaciją, galbūt susiduria su policijos baudos ar konfiskuoti jūsų automobilio, jei negali pateikti dokumentus, kai prašoma. Investavimas į piniginę ar aplanką, gali būti gera idėja, kad viskas kartu.

Jūs turėsite galiojantį visą vairuotojo pažymėjimą su popieriniu kolega, jei turite su nuotrauka licenciją, taip pat originalaus transporto priemonės registracijos dokumentą. Jūs taip pat turėtų atlikti savo transporto priemonės draudimo liudijimą ir pasą. Priklausomai nuo kurios šalys ketinate aplankyti, taip pat gali reikėti tarptautinį vairuotojo leidimą ir vizą.

Planavimas yra būtinas prieš išvykstant į keltų terminalą

Nemanykite, kad jūsų automobilio draudimo polisas apims jus važiuojant į užsienį. Įsitikinkite, kad jums susisiekti su savo draudikui už patarimus bent mėnesį prieš išvykdami į kelionę patikrinti, ar jūs turite tinkamą apsaugą. Be to, jums reikia sužinoti, ar jūsų pasiskirstymas dangtelis bus taikomas ir kitose Europos šalyse.

Kitos elementus, jums reikia pasiimti su savimi yra įspėjamasis trikampis ir atspindinti striukė. Kai kuriose Europos šalyse yra privaloma, kad lankotės vairuotojai vykdyti šiuos elementus, o striukė atveju tai protinga imtis du - vienas vairuotojas ir vienas priekyje sėdinčiam keleiviui. Visi švarkai turi atitikti ES standartus BS EN 471: 1994 1 klasė arba 2

Kadangi tai yra teisinis reikalavimas negali akinti besiartinantis tvarkykles, vairuotojai iš JK reikės reguliuoti priekinio žibinto šviesos modelį savo Automobilių pasirengę vairuoti dešinėje kelio pusėje. Priekinių žibintų šviesų konverteris rinkiniai yra plačiai prieinama, nors, priklausomai nuo transporto priemonės tipo, patikslinimus gali tekti atlieka profesionalus.

Galiausiai, įsitikinkite, kad jums gauti GB automobilių lipdukas, nes tai yra privaloma, kai važiuojant žemyno ir nesilaiko teisės gali nusileisti jums Padorus bauda.

Kelyje

Kai jūsų kelto kelionė baigėsi ir jūs vairuojate savo transporto priemonę nuo laivo, turite laikytis kelių eismo taisyklių šalies, kurioje lankotės. Europoje, tai reiškia, vairavimo dešinėje. Bet tai gali būti ne taip paprasta, kaip pereiti į kitą kelio pusę ir keliauja priešingą kelią aplink žiedinę sankryžą.

Laimei, pats rinkinys standartizuotų kelio ženklai būtų naudojami visoje Europoje, todėl vairuotojai neturėtų būti sunku suprasti ženklų važiuojant. Tačiau, greičio apribojimai, automobilių stovėjimo aikštelė taisyklės, rinkliavų ir apribojimai gali visi skiriasi iš tautos į tautą, todėl labai svarbu padaryti kai kuriuos tyrimus iš anksto ir gauti į kovą su šalyje ar šalyse taisyklių jums bus lankytis.

Pavyzdžiui, Prancūzijoje, dauguma šalies 8000 kilometrų greitkelių yra mokamų kelių, su surinkta mokėjimas, kaip transporto priemonės įeiti ir išeiti, o Vokietijos magistralėse nėra rinkliavos.

Kai kurios šalys taip pat turi mažos taršos zonų vykdant operacijas, ir nors daugelis iš jų veikia tik furgonai ir sunkvežimiai, kiti, kaip antai Vokietijoje ir Italijoje, įtakos keleivinių automobilių per daug.

Ir būkite ypač atsargūs, kai vairavimo Italijoje. Daugelyje istorinių centrų, eismas ribojamas. Šios sritys yra pažymėtos zonos A Traffico Limitato arba ZTL ir taikomos abiejų visų eismo ar tik nerezidentams. Kai kurie taip pat veikia skirtingu paros. Vairuotojai, kurie netyčia įvažiuoti bus skirta bauda.

Taip pat reikėtų atsižvelgti į metų laiką, kuriame jūs keliaujate. Vokietijoje, pavyzdžiui, neseniai jis tapo privalomas vairuotojams naudoti žiemą ar visą sezoną padangas žiemos oro sąlygų ir baudas renkami nesilaikymo.

Atminkite, kad atstumas yra rodomas kilometrais, o ne mylių, žemyne, todėl įsitikinkite, kad jūs veiksnys tai apskaičiuojant vairavimo atstumus ir laiką. Viena mylia yra lygi 1,6 kilometrų.

Ir jei jūs patyrėte nelaimingą atsitikimą Europoje ir reikalauja skubios pagalbos, nereikia surinkti 999. Europos skubios pagalbos iškvietimo telefono ryšio numeris yra 112 visų 27 valstybių narių Europos Sąjungoje.

Peržiūrėkite praktiškus atsargumo priemonių

Nors patartina perskaityti apie eismo taisyklių atskirose šalyse, atsižvelgiant protingas atsargumo priemonių turėtų užtikrinti, kad vairuotojai likti įstatymą. Vengti bet kokios veiklos, kad būtų jums į sunkią padėtį Jungtinėje Karalystėje, taip pat padės jums likti iš problemų užsienyje.

Pavyzdžiui, aptarnavimo savo transporto priemonę iš anksto kelionės sumažins gedimų riziką. Be to, tikrinant protektoriaus gylis jūsų padangų ir juos keisti, jei reikia, bus užtikrinti, kad jūs patenkinti Europos reglamentus. Dauguma šalių reikalauja minimalaus protektoriaus gylis 1,6 mm, bet vėl, patikrinkite prieš išvykdami.

Kai jis ateina į teisminio ieškinio veikų, tai yra geriausia jų išvengti apskritai. Kai kurios šalys turi labai griežtus įstatymus dėl gėrimo ir vairavimo, todėl tai geriausia išvis prieš gaunant į automobilį negerti jokio alkoholio. Įstatymai dėl mobiliojo telefono naudojimo už vairo, taip pat gali būti sunku, todėl tai, kaip jūs darytumėte JK ir užsivilkti, jei jums reikia naudoti savo telefoną.

Ir tai gali skambėti akivaizdus, tačiau įsitikinkite, kad jums laikytis greičio apribojimų. Sunkūs vietoje baudos renkami keliose šalyse, o kai kurios valstybės, pavyzdžiui, Vokietijoje, pavyzdžiui, įgyvendinti apribojimus energingai su radarų naudoti spąstus.

Galiausiai, su visais tyrinėti užsienio žemę ir atsižvelgiant į naujų ir unikalių paminklų jaudulio, jis gali būti lengvai grįžti prie senų įpročių ir dreifas per į kairėje kelio pusėje, ypač kai išeina degalinės ar automobilių stovėjimo aikštelėse. Todėl turėtumėte būti budrūs visais laikais ir įsitikinkite, kad jūsų keleiviai nežino, kad atitraukti jus. Malonus atostogų bus buvo visiems, jei esate sugebėti vairuoti savo automobilį saugiai ir teisėtai.

Ir jei jums įdomu, kur eiti šią vasarą tada patikrinkite mūsų straipsnį apie Europa vasaros Hotspots.