Doveris keltų

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Doveris Maršrutai

Užsisakykite keltu į Dover su AFerry. Keltai į Dover, Anglijoje, yra prieinami iš Prancūzijos. Jūs galite imtis keltu į Dover iš Calais ir Dunkerque.

Dover keltų maršrutai

"DFDS" plaukti iki 15 perėjose per dieną su buriavimo trukmė 1 valandą 30 minučių. P & amp; O Ferries ", plaukti iki 24 perėjose per dieną su buriavimo trukmė 1 valandą 30 minučių. Vidutinė kaina šią savaitę už automobilį ir du žmonės grįžti £ 23 , vienam asmeniui.

Kai ieškote Dover keltais su AFerry, mes taip pat palyginti keltai iš Diunkerko ir Eurotunnel traukiniai taigi, galėsite gauti visą vaizdą. Mes taip pat automatiškai suteikia jums prieigą prie kai jums ieškoti pastaruosius pasiūlymų ir pasiūlymai. Nėra reikalo įvesti specialų reklaminį kodą gauti mūsų geriausias kainas.

Dover yra vienas iš mūsų populiariausių uostuose, norint gauti norimą buriavimo ar gauti pigiai, mes visada rekomenduojame užsakymas anksti.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Dunkirk - Dover
(DFDS Seaways)
95 €
  • užsakytas: 2020 m. gegužės 11 d., pirmadienis
  • Kelionė: 2020 m. gegužės 23 d., šeštadienis (Vienas kryptis)
  • Automobilis + 2

Specialūs pasiūlymai

  • Doveris keltų
  • Doveris keltų
  • Doveris keltų

Dover Specialūs pasiūlymai

<- pabaiga specialus pasiūlymas -->

Apie Dover

Dover yra populiariausias uosto Anglijoje ir vartai į Prancūziją daugeliui britų turistams. Doveris susiduria siauriausią dalį kanalo, o giedrą dieną galima pamatyti Prancūziją nuo keltų uosto. Jūs galite užsisakyti keltų iš Dover į Calais ar Diunkerko su AFerry. Su tiek daug priežasčių keliauti keltu tai nenuostabu, kad Doveris keltų maršrutai yra vieni iš populiariausių būdų keliauti arba iš Jungtinės Karalystės.

Dover keltai su DFDS ir p & O Ferries yra žinomas už jų komforto ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Dover bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Laive su DFDS

Čia rasite visą "DFDS Seaways keltai pasiūlyti aukščiausius standartus komforto ir visas laive įranga, kurios jums galėtų svajoti. Galite rinktis iš kelių skirtingų kabinos tipų, kad atitiktų jūsų poreikius, arba pasirinkti prabangų vieną, jei norite save palepinti. Laive taip pat rasite iki septynių skirtingų restoranų, siūlančių aukščiausios klasės virtuvės, taip pat baruose ir holai skaičių. Jei keliaujate su vaikais, jums bus rasti įvairių formų Pramogos, lobių medžioklė ir kita veikla išlaikyti mažyliai užimtas ir pramogauti.

Laive su P&O Ferries "

P&O šiuo metu turi 20 modernių laivų flotilę ir pažiūrėtų pasididžiavimo daug siūlanti visą spektrą paslaugų ir funkcijų laive užtikrinti, kad jūs visada turite atsipalaiduoti ir streso kelionę.

Laive dauguma P&O Ferries, rasite savitarnos restoranas ir švelniavilnių pietūs patirtį. Be to, yra parduotuvės, ir mažai žnyplės, vaikas klubo, išlaikyti juos linksmino kelionės metu.

Į poilsiui galutinis, ten taip pat Klubas ištaigingas baras. Čia, šio taikaus poilsio su nuostabiu vaizdu į atspindžius, galėsite mėgautis nemokamai stiklinę šampano ar gaiviųjų gėrimų, patiekiamas prie savo stalo. Taip pat yra specialus klubo vestibiulyje meniu lengvų užkandžių ir gėrimų ir nemokami laikraščiai.

P&O veikia tradicinių keltų atveju, kai oras gražus, galite sėdėti ne su vietų įvairovė. Tai puiki vieta pasimėgauti vasaros saule, kaip jūs apynių perkelti į savo paskirties vietą.

P&O taip pat siūlome platų kabinų, nuo paprastų interjero kambariai, išskirtinių apartamentai su kvapą gniaužiantį vaizdu į vandenyną. Jūs galite užsisakyti namelius ant jų vienos nakties plaukimo ir net kai dieninėse reisų. Kaip jums pasiekti savo metu pabaigos, jums bus pateikti su galimybe užsisakyti kabina. Čia išvardyti visus galimus kabinos tipai, jų įrenginius ir kiekvienam salone, taip pat rasite nuotrauką, kad jums žinoti, ką jūs rezervacijos.

Taip pat rasite galimybę į knyga prioritetas internatinė, todėl jūs neturite laukti gauti arba išjungti kelto.

.

Dover uosto įrenginių

keltų uosto ir uosto Dover rasite valiutos keitykla, kavinė Ritazza, Burger King ir kelias parduotuves prie rytinių dokų. Tuo įvairiose vietose keltų terminalų rasite unisex tualetą neįgaliesiems

Doveris keltų terminalo sudaro 6 pagrindinėse srityse:. Kelionių centras, įlaipinimo salonėlis pėdų keleivių, atvykimo salėje ir trijų keleivių pastatai įvairius įrenginius, pavyzdžiui, Cafe Ritazza, Burger King, The Barnacles Bar, taip pat keletą užkandžių barai, tualetai (įskaitant neįgaliųjų tualetai), dušai, kūdikių besikeičiančiame kambarys, taksofonų, automatų, Automobilių nuoma Europcar & Avis, vaikų žaidimų aikštelė, Nacionalinis Vestminsterio bankas ir keitykla. Prie įėjimo į Rytų dokai taip pat BP degalinė.

Be keltų terminalo stovėjimo aikštelių trumpalaikių ir ilgalaikių automobilių galimi už mokestį. Į garažą rasite automobilių stovėjimo aikštelės neįgaliesiems dėl pirmųjų dviejų lygių. Su liftu tada galite eiti į Kelionės centro patikrinti.

Kelionė į Dover

Automobiliu

Dover yra įsikūręs apie 112km į pietus nuo Londono, tiesiogiai susiję su M2/A2 ir M20/A20, kuris yra prijungtas prie M25 greitkelio.

nuo M2, atlikite greitkelio A2 ir M20, atlikite A20 link Doveris. Tada sekite Rytų Keltų dokai požymiai.

Traukiniu ir autobusu

Yra reguliariai traukiniai iš Londono Viktorijos arba Charing Cross Dover Priory. Kelionė laikas yra 1 valanda 45 minučių. Yra autobusas kas 20 minučių (nuo 7 val 10.30 val) tarp Dover Priory ir perkėlos. National Express prisijungti Dover Victoria Coach Station Londone. Kelionė laikas yra 2 valandas 30 minučių.

Apgyvendinimas Dover

Jei norite likti šiek tiek ilgiau ar aplink Dover, apsilankyti mūsų apgyvendinimas puslapį geriausių kainos ir vienas iš didžiausių atrankas viešbučių/b & Bs internete!

Taisyklės

Visi pasiūlymai
tik naujų užsakymų. Visi pasiūlymai priklauso nuo užimtumo. taikyti standartines sąlygas. Pakeitimas mokestis gali būti taikomas ir kortelės mokesčiai netaikomi kai kuriems kortelių tipų. Visos datos kreiptis į einamųjų metų, jeigu nenurodyta kitaip. Kainos pateiktos yra iš kainomis ir keistis. Kainos yra nurodytos remiantis standartinių transporto priemonių matavimus kiekvienam keltų operatorius. Pasiūlymai gali būti atšauktas bet kuriuo metu

..

Dover-Prancūzija 1, 3 ir 5 dienos išvykos nuo £ 35 grąžinimą
pasiūlymas yra prieinama grąžinimo mieste tik automobiliams 2.35m aukščio ir iki 9 asmenų ir motociklai/motociklų su šoniniais automobilių su iki 2 žmonių. Išorę kelionė turi prasidėti Dover. Kainos priklauso nuo užimtumo ir pasiūlymai gali būti atšauktas bet kuriuo metu. Jūs turite grąžinti per 1, 3 arba 5 dienas nuo išvykimo

.

Doveris Kalė: 3 ir 5 dienos trumpos pertraukos į 2018! ,
pasiūlymai galioja užsakymams, kuriuos 14-Dec-18, kelionės iš 21-Mar iki 15-Dec-18. Išimtys: 13-16 balandis, gegužė 24-26, 01-03 June, 01-Lie į 03 Sept, 19-20 UŠT ir 28 spa 2018 užsakymai yra taikomos ribojamų erdvėje, plaukimo ir datos. Užsakymai turi būti ne mažiau kaip 2 dienoms iki išvykimo. Bilietai negali būti pakeistas per 3 dienas nuo kelionės. Nepriskiriama Motociklai ir priekaba/priekabos deriniai, mikroautobusai, Motorinės namai, specialūs automobiliai, transporto priemonės, skirtos komerciniam naudojimui ir gyvenamųjų/Priekabos. P&O Ferries pasiliekame teisę keisti ar atšaukti visus skatinimo elementus be išankstinio įspėjimo. Priklauso nuo užimtumo

.

Dover Keltų uostas Vaizdo

Su DFDS

Doveris Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

DFDS

Eastern Docks, Dover, Kent, CT16 1JA, United Kingdom

P&O Ferries

Eastern Docks, Dover, Kent, CT16 1JA, United Kingdom

P&O Ferries

Eastern Docks, Dover, Kent, CT16 1JA, United Kingdom