Dover Diunkerko Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

 • 11 perėjimai kasdien
  2 valandos
  Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Mažos Dover Dunkerque kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

Užsisakant kirtimas

"Svarbiausia, jūs galite spustelėti pamatyti Doveris-Diunkerko tvarkaraštį ir taip pat galite kai kuriuos naujausius kainas mūsų klientai rasti.

Kai naudoti užsakymo formą aukščiau, todėl jūs turite visą spektrą galimybių rinktis, mes taip pat palyginti plaukimo į netoliese Kalė iš visų įmonių šiuo maršrutu ir taip pat Eurotunnel paieškos rezultatuose.

Kai jūs rezervuotas bilietas, gausite patvirtinimą el. Jums nereikia spausdinti kurių faktinė bilieto iki kelionės. Dover uoste tik galva tiesiai išvykimo rampos su jūsų patvirtinimo detales ir savo pasą -. Ar kito galiojančio kelionės ID

Kodėl verta rinktis Dover-Dunkirk

Diunkerkas turi puikias greitkeliu į? . didžiųjų miestų Prancūzijoje, Belgijoje, Vokietijoje ir Olandijoje ​ ​ ​

populiaru miestai tiems, kurie keliauja per Diunkerko yra:

 • Briugė: , 73 km. 56 minučių automobiliu.
 • Lilis: , 79 km. 53 minučių kelio automobiliu
 • Briuselis:. , 156 km. 1val 40 minučių automobiliu.
 • Haga: , 295 km. 2hrs 58 minučių kelio automobiliu
 • Kelnas:. , 380 km. 3 valandas 57 minučių automobiliu.

Yra iki 24 perėjose per dieną šiuo maršrutu ir maršruto bei maršrute laivų, šiuo metu valdo DFDS Seaways, yra labai patogus.

Borto Doveris-Diunkerko laivų

Šis maršrutas, anksčiau buvo paleisti Norfolkline bet dabar valdo DFDS Seaways.

laive DFDS jūrų kelias laivai, ten didžiulis masyvas įrenginiai. Kodėl negali atsipalaiduoti su gėrimu ir grožėtis vaizdu į jūrą? Arba tiesiog žiūrėti televizorių poilsio bare.

Parduotuvėje rasite kosmetikos, kvepalų, alaus, vyno ir spiritinių gėrimų ir suvenyrus už gerą kainą. Arba, jei oras geras, galva ant denio tam tikrą saulės vonių.

Taip pat galite atnaujinti į Pirmos klasės kambarys , už nedidelį mokestį. Šioje ramioje atsipalaiduoti poilsio galite mėgautis:

 • Nemokami karšto & šaltų gėrimų
 • televizija, nemokamas belaidis internetas, ir kištukų taškų
 • Nemokama laikraščiai,

ir jei manote Alkanas yra trys parinktys: Restoranas, maisto Expressrestoranas ir kavinėse ir baruose. Su daugybe prieinamą patiekalų, ar kepsnių pyrago ar arbatos ir pyrago puodelį, jums nebus nuleista.

Apie Dover

Dover yra populiariausias uosto Anglijoje ir vartai į Prancūziją daugeliui britų turistams. Doveris susiduria siauriausią dalį kanalo, o giedrą dieną galima pamatyti Prancūziją nuo keltų uosto. Jūs galite užsisakyti keltų iš Dover į Calais ar Diunkerko su AFerry. Su tiek daug priežasčių keliauti keltu tai nenuostabu, kad Doveris keltų maršrutai keletas iš populiariausių būdų keliauti arba iš Jungtinės Karalystės.

Kaip trumpiausią kanalo kirtimo tarp Anglijos ir Prancūzijos, Doveris buvo populiarus uosto žmonėms, kurie nori ištirti žemyninėje Europoje. Portretų kreidos uolos tapo žinomas kaip baltos uolos Dover, ir gali būti vertinamas už mylių visoje kanalą. Doveris didžiuojasi savo transporto paslaugų ir turizmo, ir turi 3 muziejus; pagrindinis Doveris muziejus, Doverio transporto muziejus ir Romos Painted House ".

Apie Diunkerko

Diunkerkas Keltų uostas yra įsikūręs visoje kanalą iš Dover į šiaurės Prancūzijos pakrantėje. Iš Diunkerko uosto yra trečias pagal dydį Prancūzijos uostas, nes jis yra patogiai įsikūręs tarp Londono, Briuselio ir Paryžiaus. Dunkirk leidžia keleiviams greitai ir efektyviai pradėti arba išlipti uoste, todėl patogesnis nei netoliese uosto Kalė (45km atstumu), kuri turi kur kas daugiau reisų per dieną.

Diunkerkas yra miestas, kuris turi daug ką pasiūlyti, iš parduotuvių ir puikių tradicinių restoranų, į smėlio paplūdimiai ir naują golfo aikštynas.

Nuo Diunkerko uostą, jūs galite lengvai pasiekti du, kuriems prekybos centrai miesto centre, su visais pagrindiniais ženklų bei nemokama automobilių stovėjimo aikštelių galimų.

Diunkerkas yra 15 km gražių smėlėtų paplūdimių, žinomas kaip "Kopos de Flandrija", todėl tai ideali atostogų vieta šeimoms ir banglentininkams.

Diunkerko galite paragauti originalaus flamandų maistą, taip pat fantastišką šviežių vietinių gėrybių. Dunkirk taip pat gerai žinomas už savo naują 27-hole golfo aikštelėje, kuri yra tik 15km nuo uosto.