Dover Calais Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 21 perėjimai kasdien
    1 valandos 30 minutes
    Gauti kainą
  • 9 perėjimai kasdien
    1 valandos 30 minutes
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Mažos Dover Calais kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

Apie Dover

Dover yra populiariausias uosto Anglijoje ir vartai į Prancūziją daugeliui britų turistams. Doveris susiduria siauriausią dalį kanalo, o giedrą dieną galima pamatyti Prancūziją nuo keltų uosto. Jūs galite užsisakyti keltų iš Dover į Calais ar Diunkerko su AFerry. Su tiek daug priežasčių keliauti keltu tai nenuostabu, kad Doveris keltų maršrutai yra vieni iš populiariausių būdų keliauti arba iš Jungtinės Karalystės.

Kalė keltų terminalas yra visoje kanalą iš Dover į šiaurės Prancūzijos pakrantėje, jis yra įsikūręs labiausiai lankoma laivybos kelių pasaulyje ir yra arčiausiai Prancūzijos mieste į Jungtinę Karalystę. Kalė keltų uosto yra patogiai įsikūręs leisti lengvą priėjimą prie pačios uosto, bet ir parduotuvių ir restoranų apylinkes, juos tiesiogiai susijęs su Prancūzijos greitkelių sistemą. Keltai iš Kalė keltų uosto galima užsisakyti lengvai per AFerry.

Dover/Calais uosto adresai


Dover

Rytų dokai, Dover, Kent , CT16 1JA , Jungtinė Karalystė

Kalė

Automobilių perkėla , 62100 Kalė! , Prancūzija