Douglas į Šiaurės Airiją Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Apie Douglas

Žmogaus karalystė yra mistinis sala įsikūręs geografiniame centre British Isles į Airijos jūros viduryje. Saloje yra gerai prijungtas prie Britanijos ir Airijos, kasdien išvykimai iš Douglas keltų uosto į Liverpool, Liverpulis Birkenhead, Heysham, Dublino ir Belfasto. Visi Douglas keltų galima užsisakyti per AFerry

Žmogaus priemonių sala vos 33 mylių iki 13, bet per šių krantų yra atradimų turtas turi būti padaryta. Tai labai skiriasi sala, su savo teisine sistema ir seniausia pasaulyje nuolat Parlamentas - Tynwald.

Pagrindinis uostas Douglas patyrė pakeitimus su antrąja linija span statybos. Ši padidėjusi keleivių takas buvo pastatytas ant perdirbtos žemės per dešimtmečio teikti up-to-data patalpas naujo dizaino įprastinių ir greitai roll on - išvažiuoti keltai dabar veikia į salą.

Apie Šiaurės Airijos

Šiaurės Airija turi daug ką pasiūlyti lankytojams. Ji garsėja savo draugiškų žmonių ir gamtos grožį.

Bet atostogauti į Šiaurės Airijos paliks jus su prisiminimais gyvenimą. Šiaurės Airija taip pat yra įmerkta istorijoje nuo normanų pilių liekanas ankstyvosios krikščionių eros įskaitant vienuolynų, vienuolynus, ir, žinoma, "Celtic" kerta.

Šiaurės Airija taip pat garsėja savo ryškiomis žavinga baruose, kurie yra puiki vieta gauti Šiaurės Airijos skonį 21-ajame amžiuje.

Susėdę į Guinness pinta baruose, pavyzdžiui, John Hewitt ar Crown Liquor Saloon Belfaste yra puiki galimybė užgroti pokalbį su kai kuriais iš draugiškiausių žmonių jūs kada nors susitikti.

Šiaurės Airija Travel Guide

Naršyti nepaliestų žalios kraštovaizdžio ar patenkinti kai draugiškiausių vietinių gyventojų pasaulyje vienoje iš Belfasto daug ryškių baruose. Šiaurės Airija paliksite jus su prisiminimais tikrais visam gyvenimui.

Jei esate gamtos mylėtojas, jums bus meilė Šiaurės Airijoje. Iš tiesų, net jei esate ne, Šiaurės Airija leis jums įsimylėti su gamta. Pure nepaliestų miškų, ežerų ir upių priims jūsų kvėpavimas ir padėti jums pabėgti spaudimą ir kamienus šiuolaikinės gyvenimo. Nuo Kebble Nature Reserve Rathlin Island Castle Archdale grafystėje Fermanos, esate garantuotas, kad būtų suviliojo istorijos ir didybės Šiaurės Airijos kaime.