Douglas Airija Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Apie Douglas

Žmogaus karalystė yra mistinis sala įsikūręs geografiniame centre British Isles į Airijos jūros viduryje. Saloje yra gerai prijungtas prie Britanijos ir Airijos, kasdien išvykimai iš Douglas keltų uosto į Liverpool, Liverpulis Birkenhead, Heysham, Dublino ir Belfasto. Visi Douglas keltų galima užsisakyti per AFerry

Žmogaus priemonių sala vos 33 mylių iki 13, bet per šių krantų yra atradimų turtas turi būti padaryta. Tai labai skiriasi sala, su savo teisine sistema ir seniausia pasaulyje nuolat Parlamentas - Tynwald.

Pagrindinis uostas Douglas patyrė pakeitimus su antrąja linija span statybos. Ši padidėjusi keleivių takas buvo pastatytas ant perdirbtos žemės per dešimtmečio teikti up-to-data patalpas naujo dizaino įprastinių ir greitai roll on - išvažiuoti keltai dabar veikia į salą.

Apie Airiją

Airija teisingai viena populiariausių Europos turistinių vietų. Su didinga kraštovaizdžio ir ryškių modernių miestų pilna kultūros ir gyvenimo, Ireland tikrai yra svajonė paskirties.

keltu į Airiją atrasti šalį, kuris apima savo paveldą ir naują, gyvą kultūrą. Kaimo yra gražus ir Kryžminių su sidabro srautų, tingus upių, paslėptas ežerų ir taikius kanalų. Jis turi energingas ir dinamiškas kapitalą, Dublin, kur kai kurie iš draugiškiausių vietinių gyventojų ir didžiausią naktinio gyvenimo Europoje bus užtikrinti, kad jūs turite nepamirštamą laiką.

Dabar, kad politinės problemos dėl "70s, 80-ųjų ir 90-ųjų yra už tai, Airija auga populiarumas su uostais, pavyzdžiui, Dubline, Dun Laoghaire, Rosslare ir Belfaste (Šiaurės Airija) yra vartai į šalį, kuri yra žinoma kaip "Emerald Isle", nes jos Sultingas žaluma.

visoje šalyje, yra upėtakių ir lašišų žvejybos žvejų. Kanalai, upių ir didesnių ežerų gali būti ištirtos iš bankų arba išnuomotų laivų. Jūs niekada daugiau nei 80 mylių nuo jūros ir pakrantės siūlo Aukso, smėlėti paplūdimiai, dramatiškų uolos, paslėptus uostus ir įlankų. Airijos kaimo taip pat garsėja savo vingiuotais keliais ir gana kotedžai. Pasimesti Airijos kaime tikrai gali būti maloni patirtis!