douglas keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

douglas Maršrutai

Užsisakykite keltu į Douglas su AFerry. Keltai į Douglas, į Isle of Man, yra iš Anglijos, Airijos ir Šiaurės Airijoje. Jūs galite imtis keltu į Douglas iš Belfasto, Dublino, Heysham, Liverpool Birkenhead ir Liverpool.

Douglas keltų bendrovių

Keltai į ir iš Douglas valdo Isle of Man Garo paketą. Kai ieškote keltu į Douglas, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Douglas keltai su Isle of Man Garo paketų yra žinomi dėl jų komfortą ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Douglas bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Specialūs pasiūlymai

  • douglas keltai
  • douglas keltai
  • douglas keltai

Apie Douglas

Žmogaus karalystė yra mistinis sala įsikūręs geografiniame centre British Isles į Airijos jūros viduryje. Saloje yra gerai prijungtas prie Britanijos ir Airijos, kasdien išvykimai iš Douglas keltų uosto į Liverpool, Liverpulis Birkenhead, Heysham, Dublino ir Belfasto. Visi Douglas keltų galima užsisakyti per AFerry

Žmogaus priemonių sala vos 33 mylių iki 13, bet per šių krantų yra atradimų turtas turi būti padaryta. Tai labai skiriasi sala, su savo teisine sistema ir seniausia pasaulyje nuolat Parlamentas - Tynwald.

Pagrindinis uostas Douglas patyrė pakeitimus su antrąja linija span statybos. Ši padidėjusi keleivių takas buvo pastatytas ant perdirbtos žemės per dešimtmečio teikti up-to-data patalpas naujo dizaino įprastinių ir greitai roll on - išvažiuoti keltai dabar veikia į salą.

Keltai į ir iš Douglas

Kai keliaujate su Meno sala Garo paketų , jūs rasite vandenyno Avenue parduotuvė, prekiaujanti įvairių produktų, įskaitant laikraščių ir žurnalų. Jei išgalvotas kažką šiek tiek valgyti ar greitas gėrimas taip pat rasite daug barų ir restoranų laive pasirinkimas. Garo Paketiniai virėjai ir darbuotojai naudoja Fairtrade ir vietinę produkciją iš Meno sala reiškia savo maistą yra ne tik skanus, bet natūra aplinkai taip pat.

Douglas uosto įrenginiai

Douglas keltų uosto patogumai kavinė ir savitarnos parduotuvė, o daug parduotuvių yra prieinama iš Douglas mieste. Terrazza kavinė yra atvira ištisus metus į išvykimo salėje jūrų terminale. Netoli jūros terminale yra trumpalaikės ir ilgalaikės darbo užmokesčio ir rodyti stovėjimo aikštelių nėra.

Kelionė į Douglas

Jūrų terminalas yra pasiekiamas A1 iš Vakarų, A2 iš šiaurės ir A5 iš pietų. Yra reguliaraus autobusų paslaugos Douglas iš viso sala. Autobusų stotis yra įsikūrusi Lord Street Douglas, maždaug 200 metrų nuo uosto terminalo. Kai autobusai sustoti keltų terminalo prisijungti su keltų išvykimo.

Taigi užsisakyti Douglas keltu šiandien AFerry. Paprasta ir saugi rezervavimo ir puikus kainos ištisus metus!

douglas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Isle of Man Steam Packet

Isle of Man Steam Packet Company, Sea Terminal Building, Douglas, IM1 2RF, Isle of Man