Douglas Belfastas Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 2 perėjimų per savaitę
    4 valandos 31 minutes
    Gauti kainą

Specialūs pasiūlymai

Apie Douglas

Žmogaus karalystė yra mistinis sala įsikūręs geografiniame centre British Isles į Airijos jūros viduryje. Saloje yra gerai prijungtas prie Britanijos ir Airijos, kasdien išvykimai iš Douglas keltų uosto į Liverpool, Liverpulis Birkenhead, Heysham, Dublino ir Belfasto. Visi Douglas keltų galima užsisakyti per AFerry

Žmogaus priemonių sala vos 33 mylių iki 13, bet per šių krantų yra atradimų turtas turi būti padaryta. Tai labai skiriasi sala, su savo teisine sistema ir seniausia pasaulyje nuolat Parlamentas - Tynwald.

Pagrindinis uostas Douglas patyrė pakeitimus su antrąja linija span statybos. Ši padidėjusi keleivių takas buvo pastatytas ant perdirbtos žemės per dešimtmečio teikti up-to-data patalpas naujo dizaino įprastinių ir greitai roll on - išvažiuoti keltai dabar veikia į salą.


Apie Belfaste

Belfastas yra gražus miestas apsuptas aukštų kalvų ir jūra. Belfastas yra miestas pilnas didingų Viktorijos pastatų, žalių parkų ir žavinga baruose.

Nuo Belfastas keltų uosto, galite lengvai pasiekti miesto centrą ir daugybę parduotuvių ir prekybos centrų. Šeštadienio rytais rasite Farm & Specialty Food rinkoje, o penktadienį, 23 jūros gėrybių prekystalių Rinkos. Į pietus nuo miesto yra daug prašmatnus dizainerio parduotuvės ir daug kavinių.

Belfast yra įvairių atrakcionų vaikams, pavyzdžiui, Odyssey Complex ir Belfasto zoologijos sodas, taip pat daug įdomių muziejų, teatrų ir festivalių suaugę taip pat. Arba galima tiesiog pasivaikščioti Belfasto Viktorijos gatvėse ir atrasti šioje įdomioje miesto istoriją.


gauti geriausią kainą už savo Douglas Belfastas keltu

AFerry mes visada suteikia jums mūsų Geriausios kainos keltais iš Douglas Belfastas. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikras, ar Douglas Belfastas maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus Douglas Belfaste, keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Douglas Belfaste yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .