Donoussa Paros Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 3 perėjimų per savaitę
    2 valandos 25 minutes
    Gauti kainą

gauti geriausią kainą už savo Donoussa Paros keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Donoussa Paros. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Donoussa Paros maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Donoussa Paros keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Donoussa Paros yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Donoussa

Donoussa yra tiems, kurie nori pabėgti nuo masinio turizmo, brangius kurortus ir klesti naktinis gyvenimas kai kurių kitų Graikijos salų. Tačiau ji taip pat siūlo puikų susisiekimą su Kikladų salų poilsio ir atgal į žemyninę Graikiją. Visi šie keltai galima užsisakyti per AFerry

salos visa turi vieną iš mažiausių gyventojų Kikladų, tik 130 gyventojų. Stavros uostas yra labai mažas, tačiau nepaprastai graži, ir mažas, nuošalus paplūdimys kaime yra antros į-nė. Nors nėra didelių miestų saloje, vis dar yra daug dalykų, kad patrauktų jums saloje įskaitant fokospilia, oloje, kuri yra žinoma, kad šventovė vietos laukinės gamtos, kaip antai ruonių.

pati Stavros, yra mažų, tradicinių tavernų, kurie tarnauja iki daug graikų gėrybių, taip pat šviežiai sugautų jūros gėrybių pora, ir Panagitsa bažnyčia esančio kalno viršuje Stavros kaime, kuris yra paryškinti fotografams, kurie nori pamatyti neįtikėtiną Cycladean saulėlydį.

Apie Paros

"Paro yra vienas iš mažesnių salų Cyclades, bet jau seniai turistų mėgstamiausia. Kodėl? Kadangi Parosas nėra nei per daug užsiėmę, kaip Gretimų Mykonos arba per perkrautas, kaip kaimyninėje Santorini. Čia rasite Švarus vanduo ir unspoled gamtovaizdį, įskaitant Paros parke vienas iš nedaugelio visiškai saugomų gamtos draustinių Kikladų salų.

Pagrindinis miestas (Chora) yra Parikia ir čia rasite žavinga mažų parduotuvių ir balta plautą gatvės. Tačiau pastaraisiais metais netoli žvejų kaimelyje Nauossa tapo labiau populiarus karšto vietoje ir ypač liepos ir rugpjūčio mėnesiais jis primena mini Mkyonos.

Parosas turi daug smulkių tavernų ir barų su Mezze ir jūs niekada pakimba pasirinkimo. Bet jei tai klubai ir šokiai norite, likti aiškios. Ir be pagrindinių gyvenviečių rasite keletą žavių villanges į salą kaip Lefkes viduryje - senas gyventojui laikais, kai piratai buvo reali grėsmė ir todėl vidaus buvo daug saugiau. Čia pamatysite, kaip gyvenimas būdavo prieš turizmui.

Jei esate salą hopping Cyclades, Paros tikrai turėtų būti ant jūsų maršrutą.