Donoussa keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Donoussa Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Donoussa su AFerry. Jūs galite naudoti Donoussa imtis keltai aplink Kikladų ir į Graikiją. Buities paslaugos Cyclades yra iš Donoussa į Naxos ir Paros o keltai atokiau nuo Kikladų plaukti į Pirėjo.

Donoussa Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Donoussa valdo Blue Star Ferries. Kai ieškote keltu į Donoussa, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Donoussa keltai su Blue Star Ferries yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Donoussa bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Donoussa keltai
  • Donoussa keltai
  • Donoussa keltai

Apie Donoussa

Donoussa yra graikų sala Kikladų ir yra skirta tiems, kurie nori pabėgti masinis turizmas, brangius kurortus ir klesti naktinis gyvenimas kai kurių kitų Graikijos salų. Tačiau ji taip pat siūlo puikų susisiekimą su Kikladų salų poilsio ir atgal į žemyninę Graikiją. Visi šie keltai galima užsisakyti per AFerry.

salos visa turi vieną mažiausių gyventojų Kikladų, tik 130 gyventojų. Stavros uostas yra labai mažas, tačiau nepaprastai graži, ir mažas, nuošalus paplūdimys kaime yra antros į-nė. Nors nėra didelių miestų saloje, vis dar yra daug dalykų, kad patrauktų jums saloje įskaitant fokospilia, oloje, kuri yra žinoma, kad šventovė vietos laukinės gamtos, kaip antai ruonių.

pati Stavros, yra mažų, tradicinių tavernų, kurie tarnauja iki daug graikų gėrybių, taip pat šviežiai sugautų jūros gėrybių pora, ir Panagitsa bažnyčia esančio kalno viršuje Stavros kaime, kuris yra paryškinti fotografams, kurie nori pamatyti neįtikėtiną Cycladean saulėlydį.

Keltai į ir iš Donoussa

Anek Linijos , turi 11 nuostabių šiuolaikinių oro kondicionieriumi laivų, kurie visi pasiūlyti visą spektrą įrenginių laive parką. Galite pasirinkti vieną iš vidinių ar išorinių laivo kajutėse diapazone su dviem, trimis ar keturiomis lovomis ir Anek Linijos Italija-Graikija maršrutų jūs netgi galite pasirinkti liukso kajutės featuring svetainė ir TV ir interneto prieigą.

Laive "Blue Star Ferries" , taip pat iš kajutės ir krėslų, įskaitant oro stiliaus sėdynės asortimentas, rasite à la carte restoranas, kavinė, baras, parduotuvės, internetas prieiga, bankomatas ir naktinis klubas. Visi Blue Star Ferries "taip pat dabar yra Goody anketa greito maisto restoranų, kurie Graikijos ekvivalentas McDonalds ar Burger King.

Donoussa uosto įrenginiai

Dėl mažo dydžio uoste, yra palyginti nedaug įrenginiai. Tačiau kaimas siūlo keletą restoranų ir parduotuvių.

Kelionė į Donoussa

ribotas keliai Donoussa yra grubus ir labai paprastas, o ne paprastai važiuojama su automobiliais. Tiesą sakant, motociklai yra vertinama kaip daug saugesnis variantas šiais keliais, ir žmonės patariama imtis motociklus su jais, jei jie to pageidauja, dėl to, kad automobilio ar motociklo nuomos objekto saloje trūksta. Dėl salos dydžio, nėra viešojo transporto paslauga, pavyzdžiui, autobusų, traukinių ar tramvajai.

Taigi užsisakyti Donoussa keltu internetu paprastai ir lengvai su AFerry. Mėgaukitės graikų atostogas su AFerry!

Donoussa Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Blue Star Ferries

Donousa, Dounousa Town (Xora), Lesser Cyclades, Greece

Blue Star Ferries

Donousa, Dounousa Town (Xora), Lesser Cyclades, Greece

Sea Jets

Donousa, Dounousa Town (Xora), Lesser Cyclades, Greece