Tonhė iki Vladivostoko Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Donghei iki Vladivostoko keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Donghae iki Vladivostoko. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Tonhė iki Vladivostoko maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Donghae iki Vladivostoko keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Tonhė iki Vladivostoko yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Donghae

Dėl Donghae uostas yra Vidurio Rytų pakrantėje Pietų Korėja ir siūlo Keltai į Rusiją ir Japoniją, kuris gali užsisakyti AFerry

Dėl Donghae Miestas iškyla kaip viena iš gražiausių turistinių vietų Korėjoje. Įsikūręs kalnuotoje vietovėje su daug urvų ir nuostabiu gamtos grožiu.

uostas Donghae turi daug urvų, Cheongok yra vienas iš labiausiai lankomų urvas buvo atrastas naujos Rotušėje statybos metu, tai natūralus klinčių urvas buvo gaminti retus akmenis 400-500 milijonų metų. Jis lydi urvo muziejus, pateikia informaciją ir istorijos urvas.

"Mangsang Paplūdimys" yra populiariausias paplūdimys Pietų Korėjos rytinėje pakrantėje. Su skaidriu vandeniu ir gražių balto smėlio kartu su pušų, paplūdimys turi daug ką pasiūlyti. Lankytojai ras viešbučių ir modernius įrenginius paplūdimyje. Programos "Mangsang Auto Kempingas Resort" pritraukia žmonių, kurie mėgsta kempingas vietoj apsistojantys viešbutyje. Kurortas yra pilnai įrengta su kabinomis, palapinės, ir lankytojų patogumų, puikus būdas atsipalaiduoti jūsų šventes.

Apie Vladivostoko

Vladivostokas yra prekybos miestas ir administracinis centras Primorsky Krai, Russia, netoli Golden Horn Bay, o ne toli nuo Rusijos sienų su Kinija ir Šiaurės Korėja.

Arsenyev Pajūrio muziejus atidarytas 1890 metais, yra viena iš pagrindinių muziejų Primorsky Krai. Kartu su pagrindiniu galimybe, ji turi tris filialus Vladivostoko ir penkis filialus kitose srityse krašte.

Orai kinta priklausomai nuo metų laiko, sausio paprastai yra šalta žemiau užšalimo taško, ir rugpjūtis yra gana šilta virš 20 ° C. Dauguma malonus ir saulėtų dienų yra rugpjūčio ir rugsėjo mėn. Vasaros pabaigoje, tačiau gali atnešti ir Ramiojo vandenyno musonai, kad trukti kelias dienas iš eilės.