Tonhė į Japoniją Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Apie Donghae

Tonhė įsikūręs Pietų Korėja rytinėje centrinės krantų Kangvono provincija. Iš Donghae uostas yra Vidurio Rytų pakrantėje Pietų Korėja ir siūlo keltai į Rusiją ir Japoniją. Iš Donghae Miestas yra vienas iš gražiausių turistinių vietų Korėjoje. Įsikūręs kalnuotoje vietovėje su daug urvų ir nuostabiu gamtos grožiu.

uostas Donghae turi daug urvų, Cheongok yra viena iš labiausiai lankomų urvų, kurie atrado naujo rotušėje statybos metu, tai natūralus klinčių urvas buvo gaminti retus akmenis 400-500 milijonų metų , Jis lydi urvo muziejus, pateikia informaciją ir istorijos urvas.

"Mangsang Paplūdimys" yra populiariausias paplūdimys Pietų Korėjos rytinėje pakrantėje. Su skaidriu vandenys ir gražus balto smėlio išklotos pušų, paplūdimys turi daug ką pasiūlyti. Lankytojai ras viešbučių ir modernius įrenginius paplūdimyje. Programos "Mangsang Auto Kempingas Resort" pritraukia žmonių, kurie mėgsta kempingas vietoj apsistojantys viešbutyje. Kurortas yra pilnai įrengta su kabinomis, palapinės, ir lankytojų patogumų, puikus būdas atsipalaiduoti jūsų šventes.

Apie Japoniją

Japonija yra nuo 6,852 salų archipelagas. Keturi didžiausi salos Honsh ū ;, Hokkaid ō ;, ky ū SH ū ir Šikoku, jie užima apie devyniasdešimt septintųjų proc sausumos ploto.

Vienas iš pagrindinių lankytinų vietų keliauti visoje Japonijoje bando vietinius virtuvių ir tradicinis japonų maistas.

Kai Japonijos labiausiai branginama senovės statinių ir pastatų yra jos šventyklas ir šventyklos. Išsibarsčiusios aplink šalyje, koplytstulpiai ir šventyklos atspindi tikrąjį japonų kultūrą ir paveldą.

Jei jums patinka snieglenčių sportas, snorkeling, žygiai ar bet lauko veikla, Japonija gali ją suteikti. Rezultatas iki šlaituose Nagano (1998 žiemos olimpinės žaidynės) arba mėgautis balto smėlio ir saulėtų paplūdimių Okinavoje.