Donghae keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Donghae su AFerry. Keltai į Donghae, Pietų Korėjoje, yra iš Japonijos ir Rusijos. Jūs galite imtis keltu į Donghae iš Sakaiminatas ir Vladivostoko.

Tonhė Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Donghae valdo DBS Cruise Ferry. Kai ieškote keltu į Donghae, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Donghae keltai su DBS Cruise Ferry yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Donghae bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Donghae keltai
  • Donghae keltai
  • Donghae keltai

Apie Donghae

Tonhė įsikūręs Pietų Korėja rytinėje centrinės krantų Kangvono provincija. Iš Donghae uostas yra Vidurio Rytų pakrantėje Pietų Korėja ir siūlo keltai į Rusiją ir Japoniją. Iš Donghae Miestas yra vienas iš gražiausių turistinių vietų Korėjoje. Įsikūręs kalnuotoje vietovėje su daug urvų ir nuostabiu gamtos grožiu.

uostas Donghae turi daug urvų, Cheongok yra viena iš labiausiai lankomų urvų, kurie atrado naujo rotušėje statybos metu, tai natūralus klinčių urvas buvo gaminti retus akmenis 400-500 milijonų metų , Jis lydi urvo muziejus, pateikia informaciją ir istorijos urvas.

"Mangsang Paplūdimys" yra populiariausias paplūdimys Pietų Korėjos rytinėje pakrantėje. Su skaidriu vandenys ir gražus balto smėlio išklotos pušų, paplūdimys turi daug ką pasiūlyti. Lankytojai ras viešbučių ir modernius įrenginius paplūdimyje. Programos "Mangsang Auto Kempingas Resort" pritraukia žmonių, kurie mėgsta kempingas vietoj apsistojantys viešbutyje. Kurortas yra pilnai įrengta su kabinomis, palapinės, ir lankytojų patogumų, puikus būdas atsipalaiduoti jūsų šventes.

Keltai į ir iš Donghae

DBS Cruise Keltų , veikia keltai iš Donghae į Vladivostoko (Rusija) ir Sakaiminatas (Japonija) ir pasiūlymas baras ir kavinė, diskoteka, televizijos ir Vaizdo įrenginiai, baras ant viršutinio denio, suvenyrų parduotuvė ir turizmo informacijos centras kartu su patogiomis kajutės numerį ir svetainės erdvė.

Donghei Keltų uosto įrenginių

Tonhė keltų uosto turi įvairių įrenginių šalia įskaitant turizmo informacijos priemonės, autobusų terminaluose ir restoranų.

Kelionė į Donghae

Tonhė Keltų uostas yra lengvai prieinama iš bet kurios miesto dalies automobiliu ar autobusu.

Donghei Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

DBS Cruise Ferry

806 Cheongok-dong, Donghae City, Gangwon, 240-716, South Korea