Dodekanisos Seaways keltai

Dodekanisos Seaways
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsakyti Dodekanisos Seaways keltai tarp Dodekaneso salas ir Turkijos. Dodekanisos Seaways "dirba du fastcraft katamaranais ir vieną tradicinį kelto. AFerry visada turi pigūs kainas Dodekanisos Seaways ir naujausius specialius pasiūlymus.

Ieškoti Dodekanisos Seaways keltai į Kos, Kalymnos, Rodas, Patmos, Tilos, Marmaris ir daugiau su AFerry. Žiūrėkite žemiau Dodekanisos Seaways maršrutus ir naujausias kainas ir buriavimo kartus. Paspauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Dodekanisos Seaways tvarkaraštį.

Apžvalga

Registracijos informacija

Užsiregistruoti reikia likus mažiausiai 60 min. iki išvykimo.

Maršrutai:
88
Trumpiausias pervažiavimas:
Leros - Lipsi
20 minutes
Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

Dodekanisos Seaways Maršrutai

    Laive su Dodekanisos Seaways

    Dodekanisos Seaways "lėktuvų parką sudaro dviejų fastcraft katamaranais ir vienu įprastiniu keltu. Į fastcraft katamaranai, Dodekanisos Express ir Dodekanisos Pride" , abu turi aviakompanija stiliaus sėdynės, vietos 9 automobilių garaže ir nedidelis kioskas tarnauja užkandžiai.

    Panagia Skiadeni , yra paprastųjų keltas turi galimybių daugiau transporto priemonių laive ir turi daugiau atsipalaidavę, erdvūs poilsio zonos.


    "Nepriklausomai nuo maršruto pasirinkti su Dodekanisos Seaways jums patogiai keliauti žinant, kad jūs turite daug su AFerry.