Disneyland Paris keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Disneilendas Paryžius yra viena iš Prancūzijos žymiausių pramogų parkų. Vienas iš geriausių būdų gauti į Disneyland Paris yra keltu ir AFerry galite rasti geriausias kainas ištisus metus. Jūs taip pat turėtų apsilankyti mūsų dukterinė įmonė AHoliday.lt a> už naujausią "Disney Pasiūlymai įskaitant bilietų ir viešbučių.

  • Disneyland Paris keltai
  • Disneyland Paris keltai
  • Disneyland Paris keltai

Kelionė į Disneyland Paris

Vairavimo Nuo Calais

Jei keliaujate iš Calais kelionė turėtų trukti apie 3 su puse valandos. Yra daug atviru dangumi poilsio stotelių kelyje, dažnai su atvirose teritorijose ir žaisti įrangą vaikams.

Take A26 prie Arras, tada A1 visą kelią žemyn į Roissy. A104 tada pateksite visoje patenkinti A4, kur jūs tiesiog galva į šiaurę,/Rytuose Disneyland Paris.

Taip pat imtis N330 nuo Senlis ir A140 aplink Meaux, prisijungdamas prie A4 į šiaurę nuo Disneilendas, bet patyręs rinkliava.

Sat Nav instrukcijos

Nuorodos: Įtraukti į TomTom a> - Įtraukti į Garmin a>

Jūsų Sat Nav gali prireikti šią informaciją:

Gatvė: , Boulevard du Parc
"Miestas: , Serris/Coupvray
skyrius: , 77700
Šalis: Prancūzija

apie rinkliavas

rinkliavos veikti daugelyje Prancūzijos greitkeliuose ir magistralėse. Toll Plaza "yra įsikūręs į šiaurę nuo Paryžiaus" Disneyland "ant A4. Rinkliavos kabinų paprastai turi palydovų teikti kaita ir net atsiskaityti kreditinėmis kortelėmis, bet tai paprastai daug lengviau atsiminti atlikti keletą Euro monetų su jumis.