Dieppe į Newhaven Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 2 perėjimai kasdien
    4 valandos
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Mažos Dieppe į Newhaven kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

gauti geriausią kainą už savo Dieppe į Newhaven keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Dieppe į Newhaven. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Dieppe į Newhaven maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Dieppe į Newhaven keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Dieppe į Newhaven yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Dieppe

Dieppe keltų uostas įsikūręs šiaurinėje Prancūzijoje tarp Havro ir Calais ir jau seniai svarbus uostas Kryžiaus kanalas keltais, ypač, nes ji yra arčiausiai uosto į Paryžių su puikia greitkelių jungtis , Yra du terminalai at Dieppe keltų uosto, vienas krovinių ir antra lengviesiems automobiliams. Jūs galite užsisakyti keltų nuo Dieppe su AFerry.

Pats Dieppe yra Prancūzijos numeris vienas prievadas šukutės, bet taip pat turi istorinę miesto centre. Kitos lankytinas vietas Dieppe apima Château de Dieppe, kuris dabar yra muziejus ir parodų erdvė, su stipriu jūrų surinkimo ir aitvaras festivalis, kuris vyksta kiekvienais metais.

Apie Newhaven

Newhaven yra tik kelių žingsnių atstumu nuo Braitonas ir netoli Londono per daug. Kaip tokia ji yra lengvai atstumas daugeliui žmonių. Uostas yra taip pat lengva rasti ir gerai ženklu. Yra tikrai negalėjo būti geriau atspirties taškas pasiekti ar keliauti iš Vakarų Prancūzija.

Jei būna tame rajone, Brighton daug ką pasiūlyti, su vietų, įskaitant garsiąją Braitonas Palace Pier "," Royal Pavillion , Marina ir daug daugiau, plius yra daug puikių restuarants ir aktyvus naktinis gyvenimas.