Dieppe keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Dieppe Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Dieppe su AFerry. Keltai į Dieppe Prancūzijoje, yra iš Anglijos. Jūs galite imtis keltu į Dieppe nuo Newhaven.

Dieppe Ferry Įmonės

Keltai į ir iš Dieppe valdo DFDS. Kai ieškote keltu į Dieppe, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Kanas ir Le Havre, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Dieppe keltai su DFDS yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas , ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Dieppe bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Newhaven - Dieppe
(DFDS)
246 €
  • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 20 d., sekmadienis
  • Kelionė: 2020 m. spalio 14 d., trečiadienis (Vienas kryptis)
  • Automobilis + 1
  • Dieppe keltai
  • Dieppe keltai
  • Dieppe keltai

Apie Dieppe

Dieppe keltų uostas įsikūręs šiaurinėje Prancūzijoje tarp Havro ir Calais ir jau seniai svarbus uostas Kryžiaus kanalas keltais, ypač, nes ji yra arčiausiai uosto į Paryžių su puikia greitkelių jungtis , Yra du terminalai at Dieppe keltų uosto, vienas krovinių ir antra lengviesiems automobiliams. Jūs galite užsisakyti keltų nuo Dieppe su AFerry.

Pats Dieppe yra Prancūzijos numeris vienas prievadas šukutės, bet taip pat turi istorinę miesto centre. Kitos lankytinas vietas Dieppe apima Château de Dieppe, kuris dabar yra muziejus ir parodų erdvė, su stipriu jūrų surinkimo ir aitvaras festivalis, kuris vyksta kiekvienais metais.

Keltai į ir iš Dieppe

DFDS Seaways , Jūsų kelionė truks vos keturias valandas ir yra prieinami, siekiant užtikrinti, kad laikas platų paslaugų yra taip pat malonu, kaip ir bet kita dalis savo kelionę. Laivas yra įrengta barų, restoranų ir parduotuvių. Taip pat galite pasirinkti prabangūs foteliuose ar mėgautis komfortą ir ramybę savo salone.

Dieppe uosto įrenginiai

Dieppe keltų uosto yra sukurta, kad tilptų abi keleivius ir jų transporto priemones patogiai. Nemokama automobilių stovėjimo aikštelės yra palei pakrantę ir žvejybos uostas. Taip pat galima pastatyti ant gatves su dienos norma 2 eurais.

Kelionė į Dieppe

Nuo Rouen, Dieppe Ferry Port galima pasiekti atsižvelgiant N27 link Dieppe, tada vykdykite Dieppe keltų uosto požymiai. Dieppe keltų uostas yra tik 121 mylių į šiaurės vakarus nuo Paryžiaus, ir 41 mylių nuo Rouen.

Reguliariai autobusu paslauga teikiama nuo autobusų stoties, netoli keltų terminalo į kitų pagrindinių Prancūzijos miestų ir miestelių.

Yra dažnai tarnyba prie geležinkelio stoties Dieppe miesto centro. Iš ten Dieppe keltų uosto galima pasiekti ateina tiesiai iš stoties ir po keliu tiesiai su krantinės dešinėje. Tada pasukite į dešinę turistų informacijos centras, eiti per 2 tiltus ir sekite uosto sienos savo pusėje. TRANSMANCHE keltų terminalo yra 2.6km atstumu.

Taigi užsisakyti Dieppe keltu šiandien DFDS Seaways ir AFerry. Geros kelionės!

Dieppe Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

DFDS

Terminal Transmanche, Quai Gaston Lalitte, 76200, France

DFDS

Terminal Transmanche, Quai Gaston Lalitte, 76200, France