Dielette į Normandijos salos Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Apie Dielette

Dielette yra nedidelis uostamiestis ir populiarus žvejybos prieplauka Žemutinė Normandija, Prancūzija, 4 restoranai ir kaimo jaustis. Les Pieux yra 10 minučių nuvažiuosite taksi, kur rasite daugiau parduotuvių, restoranų ir du prekybos centrai. Paplūdimyje yra 100 km nuo prieplaukos.

Apie Normandijos salos

Normandijos salos sudaro didesnes pagrindinių salų Jersey, Gernsis, Alderney, Sark ir Herm ir mažesnių salų Jetu, Brecqhou ir Lihou, taip pat daug mažų negyvenamos salos.

didžiausios salos Džersio ir Gernsio yra populiarus tarp turistų ištisus metus. Jų švelnus klimatas ir skiriasi kultūra siūlo lankytojams daug pamatyti ir nuveikti.

Jersey, imtis kelionę aplink sostinę St.Helier kur gatvės pagrindinių parduotuvių, mažų, nepriklausomų parduotuvių mišinys ir ne PVM makiažo šis miestas pirkinių prieglauda.

Dėl nekilnojamojo skonio salų, eikite imtis taikikliai (ir kvepia) iš vietinių žuvų rinkose ir papietauti vienoje iš daugelio autentiškų restoranų visame mieste.

Kanalo salos Travel Guide

"kiekvienas su savo atskira kultūra ir švelnus klimatas, tai nenuostabu, kad Normandijos salos yra populiarus tarp turistų iš tiek Anglijoje ir Prancūzijoje , Nesvarbu, ar esate adrenalino narkomanas ieško dangaus nardymas jaudulį ar tiesiog norite pasigrožėti kraštovaizdžiu nuo Haut Pas, Normandijos salos turi kažką kiekvienam.

Normandijos salos; Apranga, Gernsis, Alderney, Sark Herm ir mažesnės salos Jetu, Brecqhou ir Lihou, yra visi gražūs salos šiaurinės pakrantės Prancūzijoje, netoli Normandijos. Beveik visiškai atskirta nuo Jungtinėje Karalystėje ir Prancūzijoje, Normandijos salos yra neįtikėtinai unikalus ir pilnas kultūros ir nepriklausomybę. Apranga, didžiausia iš salų, turi daugiausiai valandų saulės per metus ir ilgų, smėlėti paplūdimiai, tuo tarpu Gernsis, antras pagal dydį, yra pabrėžta Haut Pas aukšto plokščiakalnio, kad žiūri į salą visumą.

Normandijos salos yra neįtikėtinai unikalus ir pilnas kultūros ir nepriklausomybės

Nuo Parašiutizmas, kad reaktyvinių slidinėjimas, Normandijos salos turi visa tai, ar jūs ieškote adrenalino siurblinės nuotykių arba atsipalaiduoti dieną paplūdimyje.