Dielette Gernsis Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Dielette Gernsis keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Dielette Gernsis. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Dielette Gernsis maršrutu tinka jums ar jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, galite taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Dielette Gernsis keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Dielette Gernsis yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Dielette

Dielette yra nedidelis uostas miestelis Žemutinė Normandija, Prancūzija, 4 restoranai ir kaimo jaustis. Les Pieux yra 10 minučių nuvažiuosite taksi, kur rasite daugiau parduotuvių, restoranų ir du prekybos centrai. Paplūdimyje yra 100 km nuo Marina.

Keltai iš Dialette eiti į Alderney ir Gernsio ir Normandijos salų. Keltai iš Dialette uosto galima užsisakyti lengvai per AFerry.

Apie Gernsis

Guernsey klimatas sudaro švelnios žiemos ir vėsios saulėtų vasarų, karščiausi mėnesiai paprastai gali būti rugpjūtį ir rugsėjį vidutinė temperatūra 20 ° C temperatūroje.

sala idealiai tinka sporto mėgėjams ir gamtos mylėtojams, su įvairia veikla, pavyzdžiui, Banglentės, vėjo Banglentės, nardymo, dviračių, jodinėjimas ir daug, daug daugiau.