Dielette į Alderney Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Dielette į Alderney keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Dielette į Alderney. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Dielette į Alderney maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Dielette į Alderney keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Dielette į Alderney yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Dielette

Dielette yra nedidelis uostas miestelis Žemutinė Normandija, Prancūzija, 4 restoranai ir kaimo jaustis. Les Pieux yra 10 minučių nuvažiuosite taksi, kur rasite daugiau parduotuvių, restoranų ir du prekybos centrai. Paplūdimyje yra 100 km nuo Marina.

Keltai iš Dialette eiti į Alderney ir Gernsio ir Normandijos salų. Keltai iš Dialette uosto galima užsisakyti lengvai per AFerry.

Apie Alderney

Aldernis yra tik vienas ir puse mylių pločio ir trijų su puse mylių ilgio su šiek tiek daugiau nei du tūkstančius draugiški ir svetingi gyventojai.

Kaip Gernsis ir Džersio sala švelnus klimatas ir nepriklausomybę, su savo vyriausybe ir jaunas atviroje jūroje finansų ir e-komercijos sektoriuje.

Aldernis tebėra izoliuoti ir pavyko išvengti lavinimo turizmą nepaisant salos artumo į Prancūziją (8 mylių), Guernsey (23 mylių), Jersey (30 mylių) ir Isle of Wight (60 mylių); todėl jis yra puikus atpalaiduojantis vasaros atostogų paskirties.

Apsilankykite Channel Island of Alderney ir atrasti istorinių vietų, fantastinis paplūdimiai ir kaimo turtus visus su ryškiai Prancūzijos skonį.

Aldernis turi savo oro uostą su dažnais skrydžiais iš JK ir nedidelį uostą su jungtimis į Prancūziją, Džersio ir Gernsio todėl patogi vieta visai šeimai.