DFDS LISCO keltai

DFDS LISCO
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Atkreipkite dėmesį, kad DFDS LISCO Paslaugų dabar patenka į DFDS prekės ženklą ir nebėra atskira paslauga. dar keltai gali būti, tačiau nubaustas.

Galite naudoti AFerry užsisakyti DFDS LISCO keltu į Lietuvą, Vokietijoje, Švedijoje, Latvijoje, Rusijoje ir Estijoje. šiuolaikiniai DFDS LISCO laivai pasiūlyti aukščiausio lygio komfortą ir pilną traukiniuose esančiais patogumais. AFerry visada turi pigūs kainas DFDS LISCO ir naujausius specialius pasiūlymus.

Po DFDS Seaways įsigijimo Norfolkline 2010, DFDS LISCO "dabar veikia pagal" DFDS Seaways "vardu.

Galite naudoti AFerry užsakyti DFDS LISCO keltai į Karlshamną, Klaipėdoje, Kylio , Zasnicas, Paldiski Kapellskar ir Ust Lugos. Žiūrėkite žemiau naujausias "DFDS Lisco" kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo DFDS LISCO grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Keleivių ir transporto priemonių registracija pradedama 3 val. prieš numatytą kelto išvykimą ir baigiasi 1,5 val. prieš numatytą kelto išvykimą. Keleiviai, kurie atvyks po nurodyto registracijos laiko, gali nepatekti į laivą. Keleivis turėtų turėti visus dokumentus (pasą, vizą, automobilio dokumentus), kurių reikalauja atvykimo šalis, ir uostų, aplankytų kelionės keltu metu, taisykles. DFDS LISCO atstovai turi teisę patikrinti šiuos dokumentus prieš įlaipindami keleivį į laivą.

Maršrutai:
6
Trumpiausias pervažiavimas:
Kapellskar - Paldiski
9 valandos
Populiariausias maršrutas:
Karlshamn - Klaipeda
Pigiausia:
Paldiski - Kapellskar
110 €*
*Kaina remiantis:
 • Automobilis + 1
 • užsakytas: 2020 m. birželio 22 d., pirmadienis
 • Kelionė: 2020 m. liepos 31 d., penktadienis

DFDS LISCO Maršrutai

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Karlshamn - Klaipeda
(DFDS LISCO)
211 €
 • užsakytas: 2020 m. birželio 26 d., penktadienis
 • Kelionė: 2020 m. liepos 6 d., pirmadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 1
Kapellskar - Paldiski
(DFDS LISCO)
143 €
 • užsakytas: 2020 m. birželio 15 d., pirmadienis
 • Kelionė: 2020 m. liepos 12 d., sekmadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 2
Kiel - Klaipeda
(DFDS LISCO)
367 €
 • užsakytas: 2020 m. birželio 20 d., šeštadienis
 • Kelionė: 2020 m. liepos 5 d., sekmadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 2

Specialūs pasiūlymai

  Bortinis DFDS LISCO keltai

  DFDS LISCO turi 6 gerai įrengti laivuose, "LISCO Maxima" "LISCO Optima" skyriuje "LISCO Gloria" "LISCO Patria" Kauno ir Vilniaus Seaways ",. Visi šie laivai yra pasirengę pasiūlyti maksimalų komfortą su visomis laive įrenginių.

  Jūs patirsite penkių žvaigždučių gydymas nuo to momento, kai užlipti ant lentos. Be diapazono sėdėjimo ir aukštos kokybės kajutės rasite savitarnos ir a la carte restoranas, taip pat: baras, specialiai paskirtą vaikų žaidimų aikštelė ir muito parduotuvėje. Kai kuriuose laivuose taip pat galite rasti pirtis tikrai pagyvins jus prieš atvykstant!


  Ar užsisakote DFDS LISCO "Klaipėda Kylis keltas, DFDS LISCO" Karlshamnas Klaipėda maršrutą, DFDS LISCO "Klaipėda Zasnicas linija arba bet kuris kitas DFDS LISCO keltas su AFerry, jūs privalo turėti patogią ir atpalaiduojančią kelionę.

  video

  DFDS LISCO YouTube video