DFDS Seaways keltai

DFDS Seaways
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti DFDS Seaways keltu į Olandiją ir Prancūziją nuo Didžiosios Britanijos. DFDS Seaways buvo pateikti keleivių keltų paslaugas daugiau nei 150 metų ir yra vienas iš pagrindinių Europos keltų operatoriams. Visi jų keltai pasiūlyti aukščiausio lygio komfortą ir pilną traukiniuose esančiais patogumais. AFerry visada turi naujausius ypatingus pasiūlymus ir kalbama apie "DFDS Seaways keltais.

 • Keltai tarp Liverpool ir Belfasto dabar gali būti nubaustas su stena linija .
 • "DFDS naudojamos keltų maršrutus į Lietuvą, Vokietijoje, Švedijoje, Latvijoje ir Estijoje su" DFDS Lisco ", dabar šie keliai taip pat patenka į DFDS ženklą.

Apžvalga

Registracijos informacija

Registracija prasideda likus bent 60 minučių iki išvykimo, pėstiesiems keleiviams, visiems kitiems keleiviams - likus bent 90 minučių iki išvykimo.

Maršrutai:
12
Trumpiausias pervažiavimas:
Calais - Dover
1 valandos 30 minutes
Populiariausias maršrutas:
Dover - Calais
Pigiausia:
Dover - Calais
199 €*
*Kaina remiantis:
 • Automobilis + 2
 • užsakytas: 2020 m. birželio 29 d., pirmadienis
 • Kelionė: 2020 m. liepos 10 d., penktadienis - 2020 m. liepos 25 d., šeštadienis

DFDS Seaways Maršrutai

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Dover - Calais
(DFDS Seaways)
199 €
 • užsakytas: 2020 m. birželio 29 d., pirmadienis
 • Kelionė: 2020 m. liepos 10 d., penktadienis - 2020 m. liepos 25 d., šeštadienis
 • Automobilis + 2

Specialūs pasiūlymai


  laive "DFDS Seaways keltų

  Čia rasite visą" DFDS Seaways keltai pasiūlyti aukščiausius standartus komforto ir visi laive įrenginių jums galėtų svajoti. Galite rinktis iš kelių skirtingų kabinos tipų, kad atitiktų jūsų poreikius, arba pasirinkti prabangų vieną, jei norite save palepinti. Laive taip pat rasite iki septynių skirtingų restoranų, siūlančių aukščiausios klasės virtuvės, taip pat baruose ir holai skaičių. Jei keliaujate su vaikais, jums bus rasti įvairių formų Pramogos, lobių medžioklė ir kita veikla išlaikyti mažyliai užimtas ir pramogauti.

  Tinka Užsakymas Informacija

  galite užsisakyti katė ar šuo laive" DFDS Seaways "keltas su AFerry. Jūs galite užsisakyti augintiniai Dover/Calais & Dover/Diunkerko ir Newhaven/Dieppe maršrutais.

  Tiesiog pasirinkite maršrutą ir tada pasirinkite kačių arba šunų esate plaukiojantiems su skaičių.

  Atkreipkite dėmesį, kad imtis savo augintinio į ir iš Jungtinės Karalystės į žemyninę Europą ir Airijos jums reikia naminio gyvūno pasu. Norėdami sužinoti daugiau apie naminių pasų ir kelionės su savo augintiniu pamatyti mūsų augintinių kelionių vadovą. Tai jūsų atsakomybė užtikrinti, kad jūs turėjo vykdomą teisinga tvarka procedūras ir gyvūno dokumentus, teisingai užpildytas.

  Kai keliaujate su augintiniu, jums prieš išvykstant turėtų atvykti bent 90 minučių.

  video

  DFDS Seaways YouTube video