DFDS Doveris Kalė

DFDS Seaways Doveris Kalė
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Norfolkline dabar DFDS Seaways. , Jūs galite naudoti AFerry užsakyti mumis pigių keltais į Diunkerko ir Dover. Dabar galite užsisakyti £ 19 dienų kelionės . Kelionių su nakvyne nuo £ 25 ir neribotas grįžta iš £ 29 kiekvienam būdas!

Paskubėk, kaip didieji kainos, kaip šie neturi likti maždaug amžinai.

Apžvalga

Registracijos informacija

Kad būtų užregistruotos, transporto priemonės privalo atvykti į uosta mažiausiai likus 60 minutėms iki išvykimo, užimtumo laikotarpiais - likus 1 valandai ir 30 min. Atkreipkite dėmesį, uosto apsaugos ir imigracijos patikrinimai Doverio uoste vyksta prieš registraciją, o Diunkerko uoste - po registracijos.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

DFDS Seaways Doveris Kalė Maršrutai

   Apie valdybos DFDS keltais iš Dover į Calais

   Ši operacija yra bendra įmonė tarp LD Lines ir DFDS Seaways. Du iš geriausių mylimas ir gerai žinomų Kryžiaus kanalas keltų bendrovėms. Šios dvi bendrovės yra gerai žinomas dėl savo aukštų standartų ir jų keltų kirtimo komfortą. Be abejo, jie ir toliau bus pasiūlyti keltų paslaugas aukščiausių galimų standartų.


   "Nepriklausomai nuo kelto išgėrėte iš Dover į Calais ar net iš Dover į Diunkerko su DFDS Seaways, jūs privalo turėti atsipalaiduoti ir malonus kelionę ir jūs galite būti tikri, kad jūs turite labai palankiomis kainomis su AFerry.

   Tinka Užsakymas Informacija

   galite užsisakyti katė ar šuo laive" DFDS Seaways "keltas su AFerry. Jūs galite užsisakyti augintiniai Dover/Calais & Dover/Diunkerko ir Newhaven/Dieppe & Portsmouth/Le Havre maršrutų

   Tiesiog pasirinkite maršrutą ir tada pasirinkite kačių arba šunų esate plaukiojantiems su skaičių.

   Atkreipkite dėmesį, kad imtis savo augintinio į ir iš Jungtinės Karalystės į žemyninę Europą ir Airijos jums reikės naminių pasą. Norėdami sužinoti daugiau apie naminių pasų ir kelionės su savo augintiniu pamatyti mūsų augintinių kelionių vadovą. Tai jūsų atsakomybė užtikrinti, kad jūs turėjo vykdomą teisinga tvarka procedūras ir gyvūno dokumentus, teisingai užpildytas.

   Kai keliaujate su augintiniu, jums prieš išvykstant turėtų atvykti bent 90 minučių.

   * Taisyklės ir sąlygos taikomos

   Standartiniai terminai ir sąlygos. Nauja užsakymai tik. Biržoje kotiruojamos kainos yra nuo kainomis ir keistis. Kainos gali skirtis, atsižvelgiant į laiką ir datą išvykimo ir priklauso nuo užimtumo. Kortelės mokesčiai netaikomi kai kuriems kortelių tipų.

   Automobilių kainos kreiptis į standartinių automobilių matmenys (mažiau nei 2,40 metrų aukščio ir mažiau nei 5 metrų ilgio). Papildai gali kreiptis dėl kitų transporto priemonių tipų ir matmenų bei papildomų keleivių tiems reklamuojami.