Devonport keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Devonport su AFerry. Keltai į Devonport, Tasmanija, yra prieinami iš Australijos. Jūs galite imtis keltu į Devonport iš Melburnas.

Devonport Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Devonport valdo Dvasia Tasmanija. Kai ieškote keltu į Devonport, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Devonport keltai su Dvasios Tasmanija yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Devonport bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Devonport keltai
  • Devonport keltai
  • Devonport keltai

Apie Devonport

Devonport yra energingas miestas Australijos valstybės ir saloje Tasmanija. Iš Devonport miestas įsikūręs Mersey slėnyje, ant Mersey upės krantų. Plotas turi stiprią žemės ūkio istoriją ir gamina 40% Tasmanijos daržovių pasėlių. Įsikūręs į šiaurę į Mersey slėnyje, tai populiarus prieigos taškas žmonėms ateinančius į Tasmanijos iš Melburno žemyninėje Australijoje. Keltai į Devonport galima užsisakyti lengvai su AFerry.

Kaip pirkėjo miesto, yra daug parduotuvių ir specializuotų parduotuvių naršyti ir pasiimti keletą unikalių suvenyrų. Devonport turi stiprią žemės ūkio istoriją ir gamina 40% Tasmanijos daržovių. Vietos restoranų perimti šią istoriją, naudojant vietoje auginamos daržovės kartu su šviežiai sugautų jūros gėrybių, premjero gabalai jautienos ir vietinio vyno.

Keltai į ir iš Devonport

Dvasia Tasmanijos yra daugybė įrenginių ir apgyvendinimo variantų, kad jūsų kelionė patogesnė. Laive, jūs rasite daug restoranų ir barų pasirinkimas, siekiant padėti jums degalų savo paskirties vietą.

Devonport uosto įrenginiai

On atvykus laivui doke Rytų Devonport, kuri jungia mažas keleivinis keltas visoje Mersey upės iki miesto centro. Tačiau tai neveikia su laiku keltu iš Melburno, o ne visi sekmadieniais. Kelionė aplink per kelio tilto yra ilgas, todėl, jei jūs keliaujate pėsčiomis jums gali tekti gauti taksi į miestą.

Kelionė į Devonport

Devonport yra gerai prijungtas per Nacionalinės Highway 1. galite imtis East Devonport išeiti ir sekite ženklus į uostą, iš ten.

Užsisakykite keltu į Devonport iš Melburno paprastai ir saugiai AFerry.

Devonport Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Spirit of Tasmania

The Esplanade, PO Box 168E, East Devonport TAS 7310, Tasmania