Devonport Australija Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Apie Devonport

Devonport yra energingas miestas Australijos valstybės ir saloje Tasmanija. Iš Devonport miestas įsikūręs Mersey slėnyje, ant Mersey upės krantų. Plotas turi stiprią žemės ūkio istoriją ir gamina 40% Tasmanijos daržovių pasėlių. Įsikūręs į šiaurę į Mersey slėnyje, tai populiarus prieigos taškas žmonėms ateinančius į Tasmanijos iš Melburno žemyninėje Australijoje. Keltai į Devonport galima užsisakyti lengvai su AFerry.

Kaip pirkėjo miesto, yra daug parduotuvių ir specializuotų parduotuvių naršyti ir pasiimti keletą unikalių suvenyrų. Devonport turi stiprią žemės ūkio istoriją ir gamina 40% Tasmanijos daržovių. Vietos restoranų perimti šią istoriją, naudojant vietoje auginamos daržovės kartu su šviežiai sugautų jūros gėrybių, premjero gabalai jautienos ir vietinio vyno.

Apie Australiją

Australija yra šalis pagamintas iš įvairių kultūrų ir tradicijų. Australijos aborigenai gyveno ten 40.000 metų prieš pirmąjį britų sureguliavimo 18 amžiaus pabaigoje. Iš Australijos trečiasis yra dykuma. Yra 40 milijonų kengūrų ir 20 milijonų žmonių, iš kurių 80% gyvena ant kranto.

Australija gyvena daug nuotykių veikla, įskaitant vandens sportas, Bungy šokinėja, Parašiutizmas ir nardant pavadinimas kelias.