Denarau Pietų jūros Island Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Denarau Pietų jūros salos keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Denarau į Pietų jūros salą. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Denarau Pietų jūros saloje maršrutas yra jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas , jūs taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Denarau į Pietų jūros salų keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Denarau Pietų jūros saloje yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Denarau

Denarau buvo sukurtas kaip kurorto centru 1960 metais ir išaugo kaip turistams kada, nes su tolesnio vystymosi, įskaitant golfo aikštynas, rekultivuoti žemę ir didžioji patobulinimų prieplaukoje ,

Šiandien, kurortas apima didelis prekybos centras ir platų apgyvendinimo variantų, nuo švelniavilnių pietūs viešbučiai nakvynė ir pusryčiai. Denarau yra gražus kurortas mėgautis savaime būdami fantastišką bazę tyrinėti aplinkines salas.

Apie Pietų jūros saloje

dienų kelionė į Pietų jūros saloje yra lengva 30 minučių keltu iš Denarau Marina su Pietų jūros kruizai. Su tokį trumpą kelionę, jūs tikrai galite padaryti didžiąją dalį savo laiko dėl Pietų jūros salą ir mėgautis nardant, patinginiauti paplūdimyje ir net nardymo ištirti erdvinio koralų.

Nors Pietų jūros sala yra negyvenama, vis tiek galite patirti Fidžio kultūros skonis su tradiciniu Meke veiklos ir amatų rinkoje veikia nuo pirmadienio iki šeštadienio.