Denarau Fidžis Island Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Denarau Fidžis Island Ferry

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Denarau Fidžis sala. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Denarau Fidžis sala maršrutas yra jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jūs taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Denarau Fidžis sala keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Denarau Fidžis sala yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Denarau

Denarau buvo sukurtas kaip kurorto centru 1960 metais ir išaugo kaip turistams kada, nes su tolesnio vystymosi, įskaitant golfo aikštynas, rekultivuoti žemę ir didžioji patobulinimų prieplaukoje ,

Šiandien, kurortas apima didelis prekybos centras ir platų apgyvendinimo variantų, nuo švelniavilnių pietūs viešbučiai nakvynė ir pusryčiai. Denarau yra gražus kurortas mėgautis savaime būdami fantastišką bazę tyrinėti aplinkines salas.

Apie Fidžio Salų

dėl kruizinių jums bus ištirti idiliškus vandenis, įspūdingi koralų rifus ir mėlynas tvenkinius. Pietų jūros kruizai įgula teikia informaciją, kaip jūs vingiuoti per salas.

Jūsų kruizas apims Pietų jūros salą ir Bounty Island prieš atvykstant Beachcomber už skaniai papietauti ir krante tris valandas, pakankamai laiko maudytis jūroje ar iš kaitintis paplūdimyje vietoje.