Denarau keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Denarau yra nedidelis privatus sala Fidžio saloje, prijungta per trumpą Causeway vakarus. Pietų jūros kruizai siūlo turus iš Denarau į Castaway Island, Fiji Island, Pietų jūros salą. Šios ekskursijos iš Denarau galima užsisakyti su AFerry. Žemiau galite rasti visus Denarau keltų tvarkaraščius, kelionės trukmė taip pat mūsų geriausias kainas.

  • Denarau keltai
  • Denarau keltai
  • Denarau keltai

Keltai iš Denarau

Pietų jūros kruizai " turi įspūdingą parką svyruoja nuo greitųjų katamaranai, kad klasikinis buriavimo škuna.

Visi laivai yra įrengtos WiFi. Alkoholiniai gėrimai yra parduodami laive, tačiau keleiviai neleidžiama gerti savo alkoholio. Užkandžiai taip pat yra. Draugiškas personalas laive padės kiekvienas keleivis su riboto judumo pradėti.

Užsisakykite keltu iš Denarau šiandien paprastai ir saugiai AFerry.

Apie Denarau

Denarau buvo sukurtas kaip kurorto centru 1960 metais ir išaugo kaip turistų kada, nes su tolesnio vystymosi, įskaitant golfo aikštynas, rekultivuoti žemę ir didžioji patobulinimų prieplaukoje.

Šiandien, kurortas apima didelis prekybos centras ir platų apgyvendinimo variantų, nuo švelniavilnių pietūs viešbučiai nakvynė ir pusryčiai. Denarau yra gražus kurortas mėgautis savaime būdami fantastišką bazę tyrinėti aplinkines salas.

Denarau Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas