Denarau į Castaway Island Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Denarau į Castaway Island Ferry

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Denarau į Castaway Island. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Denarau į Castaway Island maršrutas yra jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jūs taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Denarau į išsigelbėjęs Island keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Denarau į Castaway Island yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Denarau

Denarau buvo sukurtas kaip kurorto centru 1960 metais ir išaugo kaip turistams kada, nes su tolesnio vystymosi, įskaitant golfo aikštynas, rekultivuoti žemę ir didžioji patobulinimų prieplaukoje ,

Šiandien, kurortas apima didelis prekybos centras ir platų apgyvendinimo variantų, nuo švelniavilnių pietūs viešbučiai nakvynė ir pusryčiai. Denarau yra gražus kurortas mėgautis savaime būdami fantastišką bazę tyrinėti aplinkines salas.

Apie Castaway Island

išsigelbėjęs sala yra keturių žvaigždučių kurortas ir yra žinomas dėl aukšto lygio įrenginių ir paslaugų. savo viešnagės metu galite dalyvauti daugelyje paplūdimio ir vandens veiklos, įskaitant paplūdimio tinklinis, baidarės, irklas vežti, taip pat snorkeling ir nardymas, kur jūs galite ieškoti koralų rifus aplinkinių salą.

išsigelbėjęs sala pavadinta todėl, kad jums jaustis milijono mylių nuo bet kur kitur, nepaisant to, kad lengvai prieinama iš žemyninės Fidžis. Iš vienatvės ir ramybės jausmas yra kažkas jums bus sunku rasti niekur kitur.