DBS Cruise Keltų

DBS Cruise Keltų
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Keltai į Korėją ir Japoniją valdo DBS Cruise Ferry. DBS Cruise Keltų teikia aukštos kokybės paslaugas užtikrinant turite patogų kelionę.

Galite naudoti AFerry užsakyti DBS Cruise keltai iki Vladivostoko (Rusija), Donghae (Korėja) ir Sakaiminatas (Japonija). Visiems DBS Cruise Keltų maršrutų ir naujausius kainų ir buriavimo kartų pamatyti žemiau. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visi keleiviai turi užsiregistruoti likus MAŽIAUSIAI 2 val. iki išvykimo.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

DBS Cruise Keltų Maršrutai

   Apie valdybos DBS Cruise keltai

   Kai žingsnis į bet DBS Cruise Ferry rasite Laivo įrangos prieglobos jus pramogauti ir atsipalaiduoti per savo kelionę. DBS Cruise keltai turi apsvaiginimo holai iš kurių atsiveria panoraminiai vaizdai, savitarnos restoranai su daug veislių pasirinkti iš įskaitant visas anglų ir prancūzų pusryčiai ir vaikų meniu, žaidimų kambariai, kavinė ir baras be muito prekybos ir vaikas sritis kartu su erdvūs, patogūs kajutės laive ,


   Apie DBS Cruise keltai

   "DBS Cruise Keltų Ltd" yra vienas keltas vadinamas "Estern sapnai", tačiau jų paslaugos yra išskirtinis kartu su patogiais kambariais su lovos, poilsio kambarys, parduotuvės, naktinis klubas ir suomiška pirtis.


   Kai naudojate DBS Cruise Ferry jūs privalo turėti atsipalaiduoti ir patogią kelionę.