Svajonę Island Whitsunday Island Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Svajonę Island Sekminių Island Ferry

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Daydream Island Whitsunday Island. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Daydream Island Sekminės salos maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas , jūs taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimai Daydream Island Sekminės salos keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Daydream sala į Whitsunday sala yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Daydream Island

"Daydream sala yra tikras rojus, ir nors yra daug tyrinėti, jis taip pat ideali vieta atsipalaiduoti ir pasimėgauti saule.

Čia yra tik keletas veiklos galite mėgautis, o dėl Daydream Island:

  • Pašvadāms valtis nuoma
  • Gyvenimas rifas su kūdikių įgėlimas spinduliai ir draugiškas bambuko rykliai
  • Baidarių Nuotykių
  • Nardymas su vamzdeliu Daydream Pakrančių rifas
  • vandenyno plaustais
  • rifas po tamsiai
  • Stand-up irklas lipdami

Daydream sala yra gerai dedamas tarp Kvinslandas ir Didysis barjerinis rifas, todėl fantastišką bazę ištirti vietovę.

Apie Whitsunday Island

"Sekminės sala yra daug populiarių vietų, skirtų vienadienių lankytojų, įskaitant gryno balta smėlio Whitehaven paplūdimys ir Hill užutėkį, Cid uosto ir į saugų vandenų keliais Gulnare Inlet skaičių.

Aplink Whitsunday Island jūra šilta, aišku, sekli, maistinių medžiagų turtingas ir greitai judanti dėl didelių potvynių srautų priėmimo idealią aplinką koralinių rifų.

Su Cruise Whitsundays, jūs galite mėgautis ryte arba po pietų kruizų Whitsunday Island.