Svajonę salos uoste Airlie Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Daydream Island į uostą Airlie keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Daydream Island į Port Airlie. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Daydream sala į Port Airlie maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei viena, jūs taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimai Daydream Island uoste Airlie keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Daydream sala į Port Airlie yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Daydream Island

"Daydream sala yra tikras rojus, ir nors yra daug tyrinėti, jis taip pat ideali vieta atsipalaiduoti ir pasimėgauti saule.

Čia yra tik keletas veiklos galite mėgautis, o dėl Daydream Island:

  • Pašvadāms valtis nuoma
  • Gyvenimas rifas su kūdikių įgėlimas spinduliai ir draugiškas bambuko rykliai
  • Baidarių Nuotykių
  • Nardymas su vamzdeliu Daydream Pakrančių rifas
  • vandenyno plaustais
  • rifas po tamsiai
  • Stand-up irklas lipdami

Daydream sala yra gerai dedamas tarp Kvinslandas ir Didysis barjerinis rifas, todėl fantastišką bazę ištirti vietovę.

Apie Airlie

Airlie yra pastatytas aplink prieplauką ir ten yra daug gražių elingų kurioje galite pasilikti, su vaizdu į prieplauką ir į jūrą. Palei pakrantę yra restoranų, barų ir mažmeninės prekybos asortimentas.

Airlie gerai ant Kvinslendo pakrantę todėl tai fantastiška vieta norintiems tyrinėti Sekminių salas ir Didysis barjerinis rifas.