Datça keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Keltai iš Datça Turkijoje eiti į Rodą, graikų sala, kurią valdo keltų operatorius Dodekaneso Skraidymas delfinais. Jūs galite rasti iš žemiau nusileidimo laikus ir buriavimo trukmė, kur jūs taip pat rasite tik mažas pasirinkimas mūsų geriausių kainų keltais į ir iš Datça sąrašą.

  • Datça keltai
  • Datça keltai
  • Datça keltai

Keltai į ir iš Datça

Dodekaneso Skraidymas Delfinai " a> laivai suteikia patogų sėdėjimo ir panoraminiai langai, leidžia jums mėgautis nuostabiu vaizdu Turkijos pakrantės ir jūros.


Apie Datça

Datça yra pietvakarių Turkijoje pusiasalio, su esančio uosto įpusėjus ir tarnauja ryšius su Graikijos salos Rodas.

žemės gulėjo daro Datça nuotolinio vietą Turkijoje, ir todėl plotas yra beveik nepaliestų žmogaus vystymuisi. Raudona žalia hiltops, krištolo skaidrumo vandenyse aplink balta įlankų ir gražus įlankas.

Kaip ilga, plona pusiasalio, Datça turi paplūdimiai, įlankos ir užutekiai gausa. Dažnai turkis vandenys lieka negili tam tikrą atstumą nuo kranto, todėl dauguma kurortų saugus mažiems vaikams. Palamut buku yra vienas iš geriausių kaimų aplankyti su žuvų retaurants numerį ir 2km paplūdimio.


Datça uosto įrenginiai

uostas Datça yra nedidelis uostas, su keliais suoliukais ieško pamatyti. Uosto yra miesto centre, ir visi patogumai, įskaitant restoranų, parduotuvių ir ligoninėje yra visa tai tik kelios minutės pėsčiomis.


Getting Datca

Automobiliu
iš Marmaris, Datça yra tik 72km atstumu. Kelionė trunka maždaug 1 valandą 15 minučių po D400 keliu.