Keltai į Kikladų salos

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Cyclades Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Specialūs pasiūlymai

Galite naudoti AFerry užsakyti keltai į Kikladų salų, įskaitant Andros, Tinos, Mykonos, Naxos, Paros, Santorini ir daugiau iš Graikijos. Naudojant AFerry visada bus daug jūsų kelto į Kikladų salų. Žiūrėkite žemiau grafikus ir naujausius specialius pasiūlymus.

  Kaip užsisakyti keltu į Kikladų salos

  Užsakymo keltu į arba iš salų Cyclades negalėjo būti su AFerry lengviau. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio. Arba, jei matote, kaina jums patinka šiame puslapyje, tiesiog pasirinkite keleivių skaičių ir spustelėkite eiti.


  Daugiau apie Kikladų salos

  Cyclades salų sudaro 39 salų, iš kurių 24 yra gyvenamos. Kikladų yra populiariausias iš visų salų ir pritraukia tūkstančius lankytojų kasmet.

  Cyclades garsėja savo neeilinį oras, paplūdimiai grožis ir architektūra su senovės svetainėse, pulkas vynuogynų ir alyvmedžių, ir atšiaurių baltomis Cubist namų žavesio.

  Nesvarbu, ar norite į vakarėlį, tyrinėti kultūrą ir istoriją, ar tiesiog pasideginti spinduliai ir maudytis krištolo skaidrumo vandenyse per Kikladų salos patogių miestai. Jei užsakyti pas AFerry ir kelionės keltu galite tyrinėti juos visus.

  Cyclades salų Travel Guide

  Cyclades yra, be jokios abejonės, vienas iš labiausiai žinomų salų grupių pasaulyje. Salos, kaip Mykonos ir Santorinio turi reputaciją ir šlovę visų jų pačių. Turistai iš viso pasaulio, iš Amerikos į Braziliją plūsta į šias paskirties vietas su kai kurie žmonės net nežinodami jie yra dalis Graikijoje jau nekalbant apie daugiau nei 220 salų grupė.

  Santorini

  Balta ir mėlyna yra Graikijos salų spalvos. Kai daugelis žmonių galvoja Graikijos salų, vienas iš jų psichikos vaizdus yra Santorini. Nesuskaičiuojama filmai buvo nušautas čia. The Bourne Identity, Tomb Raider, seserų Kilnojamosios Kelnės yra tik keletas iš jų. Santorinio unikalia architektūra ir kvapą gniaužiantys peržiūros vyks Jūsų kvėpavimas ir, nepaisant vasaros minios, atmosfera visada atsipalaiduoti. Kaip jūs žiūrėti saulė eiti į Franco - geriausia pasaulyje baras pagal Newsweek žurnalas - jums jaustis taip, lyg jūs esate visiškai kitoks pasaulis.

  Apsvaiginimo sala su stebuklinga dekoracijos

   mėlyna ir balta, santorini ir graikijos salas spalvos
  mėlynos ir baltos spalvos, tuo spalvos Santorini ir Graikijos salos

  "žinoma, geriausias dalykas, kad ne Franco yra atšaldyti stiklinė Santorini baltojo vyno - nuimamas ant unikalių vynuogynų, kur vynmedžiai niekada augti salos nei kelias kojas nuo žemės, kad apsisaugotų nuo jūros vėjo. Ar gali būti geresnis jausmas nei žiūrėti saulė eiti į Franco su atšaldytu baltu vynu stiklo? Esu tikras, kad ne daug žmonių, galima sakyti, yra.

  Dalis stebuklingo jausmo turite lankantis saloje gali būti, nes Santorini daugiausia pripažintas kaip mitinė sala Platono Atlantidos. Pasak Platono Atlantidos sudaro didelę technologiškai pažangias imperiją plinta per daug žemynuose kurie visi dingo vieną naktį naikinimo ir chaosas, kurį sukelia siaubingą žemės drebėjimą.

  Santorini daugiausia pripažintas kaip mitinė sala Platono Atlantidos

  Nuvykti į pasirengimo istorinio muziejaus miesto centre atrasti tik kaip Išplėstinė Mino civilizacija buvo saloje - tūkstančius metų prieš Kristaus gimimo - ir kodėl yra tokia didelė tikimybė, kad Santorini buvo ir yra, kas buvo pražuvę "Atlantis". Rasite apsvaiginimo spalvinga paveikslų vis dar puikios būklės ir nuotraukas namų, kad labai panašūs į šiuolaikinės architektūros pilnas su langais, kelių aukštų ir pagrindinio vandentiekio. Manoma, kad tarp 1600 ir 1627 BC Santorini vulkanas sprogo apliejimo iš Mino civilizacijos su chaoso, kad žemės drebėjimo ir tyrimu cunamiai nupirko.


  Mykonos

  Žinoma Santorini yra ne tik sala Kikladų. Galutiniam šalies saloje apynių perkelti į Mykonos keltu. Būkite pasirengę pamatyti nemažai įžymybės! Rasite kai kurie iš labiausiai žinomų klubų pasaulyje ir didžiausių pasaulio didžėjų. Reikia įspėti, kad nors klubai kaip Cavo Paradiso - turistų vietos savo teisę - ne atviri iki vidurnakčio ir tik tikrai atgyja maždaug 5 val. Apskritai, Mikėnų suteikia galutiniam priešnuodis į Santorini ramybės.

  Dėl galutinio partijos salos apynių perkelti į Mykonos keltu

  Mažoji Venecija į Mykonos

  Naxos

  "Kitas sala tikrai verta aplankyti yra Naksas. Jei Santorini galima teigti, kad sala vakarėlio tada Naksas yra valgyti saloje! Jei norite paragauti graikų namų virti virtuvės savo geriausių per galvą, kad Marw. Tai ne paplūdimio priekio, bet paklausti bet vietos ir jie tikrai nukreips jus teisinga linkme. Mes garantuojame jums nebus nusivylė su kainomis, The porcijomis ir, svarbiausia, skonį. Dėl tradicinio graikų jūros gėrybės, įskaitant kepta ančiuviais ir šviežią kalmarais, eikite į Meze priešais paplūdimį. Tai nebus sunku nepastebėti, nes tai visą dieną ir dieną - net ir žiemos mėnesiais. Negalima būti išjungtas jo supakuoti gegnių nors - laukimo darbuotojai dažnai naudoja savo išradinga įgūdžių išspausti lentelę, kur jūs manote, vienas negalėjo galbūt tinka. Jūs rasite daug patiekalų už gerą kainą ir paslauga yra greitas ir efektyvus.


  "Žinoma, vienas dalykas, kad visi Kikladų salos turi bendro yra nuostabūs smėlio paplūdimiai ir krištolo skaidrumo vanduo. Vandenys yra taip aišku, iš tikrųjų, kad žvejybos laivai dažnai atrodo, plūduriuojantis ore. Tačiau reikia įspėti, skuba į jūrą yra Pędem nepatartina. Nebent plaukimo arti dar aktyvios Santorini vulkanas - kur ugnikalnių veikla gali padaryti jūra jaustis kaip šiltą vonią - jums rasti normalų jūros vandenys gana šalta. Tačiau, kaip temperatūra gali pasiekti mažai 40s rugpjūčio daug žmonių rasti panirti į jūrą puikus tonikas.

  Vandenys yra taip aišku, iš tikrųjų, kad žvejybos laivai dažnai atrodo, kad būti plūduriuojantis ore

  Kelionės po Kikladų

  Be jokios abejonės, keltai yra numeris vienas būdas transportui gauti iš salos į salą. Reikia įspėti, nors piko vasaros sezono tikrai reikia užsisakyti iš anksto, kad būtų tikras gauti vietą. Dauguma salų keltų uostus pačiame miesto centre reiškia, kad jūs neturite nerimauti taksi arba autobusu į viešbutį arba artimiausią kavinę ramiam frappe, kuris yra graikų ledo kavos - paprašyti samtelis ledai jį tikrai ypatingą gydyti.

  Autobusai taip pat galima rasti visų pagrindinių salų. Įspėjimo žodis, nors vasaros mėnesiais jie gali gauti uogiene supakuotas ir tai yra geriausia, kad daug laiko tam, kad gauti pirmenybė sėdynių. Jei norite būti tikri, kad gaunate vietą arba sėdi su savo partneriu būti pasirengę padaryti daug stumia ir shoving tiek. Jūs taip pat rasite graikų yiayias - močiutės - stumti tik tiek, kiek niekam - kartais su savo lazdos!

  Žinoma, jei norite, kad būtų išvengta atsižvelgiant į autobusą gera alternatyva automobilių nuoma ir daugelyje salų, taip pat galite išsinuomoti quad bikes naudoti keliuose vargo. Jei nuomos quad bike, tačiau įsitikinkite, kad tai yra vienas iš daugiau pajėgiausių kaip jums rasti sau kovoja su stiprių vėjų. Eiti lėtai ir bandyti ne tapti nusiminusi su kitų eismo dalyvių.

  Eiti lėtai ir bandyti ne tapti nusiminusi su kitų eismo dalyvių.

  Tačiau Įmoka tikrai verta. Turintys savo transporto priemones reiškia, kad jūs galėsite tyrinėti vietas sumuštas kelio ir nereikės nerimauti apie paskutinį autobusą atgal. Jūs dažnai galite rasti turite pilną paplūdimį sau, ypač jei keliaujate ne piko. Net keletą savaičių po to, kai rugpjūčio pabaigoje rasite dramatišką sumažėjo turistų skaičių.


  Taigi, ar norite į vakarėlį, tyrinėti kultūrą ir istoriją, ar tiesiog pasideginti spinduliai ir pasinerti į krištolo skaidrumo vandenyse Cyclades yra ideali vieta. Jei keliauti keltu galite tyrinėti juos visus.