Kikladų Greitas keltai

Kikladų Greitas keltai
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Kikladų Greitas keltu į Kikladų salų. Kikladų Greitas keltai buvo įkurta 1989 metais ir kurti savo paslaugą naujausias technologijas su labiausiai kvalifikuotų aptarnavimo komanda. AFerry visada turi pigūs kainas Cyclades Greitas keltai ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti Kikladų Greitas Keltai į Rafina, Andros, Tinos ir Mykonos. Žiūrėkite žemiau naujausias Cyclades Fast Ferry kainos ir buriavimo kartų. Spauskite ant kelto maršrutas išsamią Kikladų Greitas keltai grafiko su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visi keleiviai turi užsiregistruoti 1 h prieš išvykimą.

Maršrutai:
22
Trumpiausias pervažiavimas:
Mykonos - Tinos
30 minutes
Populiariausias maršrutas:

Kikladų Greitas keltai Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

    laive Kikladų Greitas keltai

    Cyclades Greitas keltai išdidžiai pasigirti Theologos p , pastatytas 2000 metais Japonijoje. Kai šis laivas atvyko į Graikiją jis patyrė didelius patobulinimus pasiekti komfortą ir saugumą, kad gali būti vertinamas dabar. Dėka modernaus dizaino įdiegtos, Theologos p , daro atpalaiduojantį važiuoti. Prabangūs holai gali turėti iki 1200 keleivių, o 400 automobilių (arba 70 sunkvežimių) galima pastatyti garaže.


    ar jūs naudojate Kikladų Greitas keltai Andros Mykonos keltų maršrutą, Rafina Tinos keltų paslaugos, Mykonos Rafina keltas, ar kitų Kikladų Greitas keltų, jūs privalo turėti atsipalaiduoti ir malonus kelionę.

    video

    Kikladų Greitas keltai YouTube video