Cumbrae keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Keltai į Cumbrae išplaukti iš Largs. Yra iki 51 perėjose per dieną. Kirtimo trunka apie 10 minučių.

Dėl Cumbrae Meno, taip pat žinomas kaip Didysis Cumbrae įsikūręs Ayrshire pakrantės ir yra maždaug 4 mylių ilgio ir 2 mylių pločio. Jūs galite užsisakyti keltų Cumbrae iš Largs Škotijos žemyninės dalies. Žemiau galite matyti keltų tvarkaraščius visų maršrutų į ir iš Cumbrae ir geriausių kainų mūsų klientai rasti neseniai atrankos.

  • Cumbrae keltai
  • Cumbrae keltai
  • Cumbrae keltai

Keltai į ir iš Cumbrae

Kaledonijos MacBrayne (CalMac ) keltai a> , veikia mažas, ekologiškus hibridinius laivus, plaukimo iš Cumbrae. Įranga laive yra ribota, nes kelionės laikas yra trumpas.


Cumbrae uosto įrenginiai

Yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, kuri yra viena minutė pėsčiomis nuo stapelio. Viešieji tualetai yra prieinami visoje nuo stapelio. Artimiausias pašto skyrius ir bankomatas yra iš Millport miesto 4 mylių nuo keltų uosto.


Kelionė į Canna Port

Dėl Cumbrae dydžio, navigaciniame savo kelią į uostą yra labai lengva. Ypač ten yra tik vienas atsiskaitymas saloje, Millport.


Apie Cumbrae

Jei turite aistra didelis atviras, tada Cumbrae yra skirtas Jums. Dviračiai galima išsinuomoti nuo Millport, ir jūs galite ciklas mylių kartu apsvaiginimo pakrantė. Rasite įvairiausių gyvūnijos jei po Cumbrae Sensorinė takas.

Kaip mažoje saloje Cumbrae puikiai dedamas į vandens veiklą priimančiosios. Jūs galite mėgautis buriavimo, baidarės ir net burlenčių! Taip pat yra daug saugių, smėlėtų paplūdimių, tinkamų vaikams, kur gali būti ištirtos uolienų baseinai.

Užsisakykite keltu į Cumbrae iš Largs paprastai ir saugiai AFerry.