CTN keltai

CTN
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti CTN keltu į Tunisą, Prancūziją ir Italiją. šiuolaikiniai CTN anketa keltai pasiūlyti aukščiausio lygio komfortą ir pilną traukiniuose esančiais patogumais. AFerry visada turi pigūs kainas CTN keltai ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti CTN keltai į Tunisas, Marselio ir Genuja. Žiūrėkite žemiau naujausias CTN keltams kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo CTN grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visiems keleiviams būtina užsiregistruoti likus bent 4 valandoms iki išvykimo.

Maršrutai:
6
Trumpiausias pervažiavimas:
Genoa - Tunis
19 valandos
Populiariausias maršrutas:

CTN Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

  Apie valdybos CTN keltai

  "CTN (" La Compagnie TUNISIENNE de Navigation) veikia trys modernūs keleiviniai keltai, C/F Kartagina , C/F Venizelos tarptautinis ir C/F Habib ,. Rasite šių modernių oro kondicionieriumi laivai siūlome visą spektrą traukiniuose esančiais patogumais.

  Be draugiškas personalas ir puikus visų apvalių paslaugos, laive taip pat rasite medicininę priežiūrą, restoranų, barų ir kavinių, vaikų žaidimų aikštelė ir parduotuvių. Jūs netgi galite išsimaudyti į ant denio baseine, kai oras yra geras.


  Ar naudojate CTN Genuja Tuniso maršrutą, CTN Tunisas Marselis keltu ar kitą CTN keltu, esate tikri, kad malonus ir atpalaiduojantis kelionę. Taigi, ką jūs laukiate? Užsisakykite CTN keltu su AFerry.

  video

  CTN YouTube video