kruizinių Whitsundays

kruizinių Whitsundays
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Pristatymas įmonė Cruise Whitsundays yra novatoriška įmonė, valdo specialistų patirtis atitinkamame sektoriuje komanda. Jis turi savo tarnyba 14 modernių laivų, kurie veikia aplink Sekminių salas, esantis centrinėje pakrantėje Kvinslandas narėje, atsižvelgiant į Didysis barjerinis rifas Australijoje širdį. Nepraleiskite galimybę aplankyti jūrų parkas Didžiojo barjerinio rifo ir Sekminės salos nacionalinis parkas.

Spauskite ant kelto maršrutas žemiau už išsamų Kruizinių Whitsundays grafiko.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visiems keleiviams registracija prasideda 30 min. prieš išvykimą

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

kruizinių Whitsundays Maršrutai

  Specialūs pasiūlymai

   Kelionė į Whitsundays

   Sekminės salos sudaryta iš 74 salų smulkiu baltu smėliu viso maudyti tyras vandenyse Didysis barjerinis rifas - vienas iš septynių pasaulio stebuklų, kurie siūlo nuostabų jūrų biologinę įvairovę. Dauguma regione yra apsaugotas nacionalinės ir jūrų parkas. Jei turite savo proto, kaip yra rojus idėja, be abejo, bus panašūs bet kurio iš šių salų!

   Yra įsikūrusi ant Ožiaragio atogrąža, Sekminių salos turi vidutinė temperatūra 27 ° C, yra šiek tiek didesnis vasarą, todėl nepamirškite savo saulės ir kepurę!

   Kruiziniai Whitsundays veikia keltai į Sekminių salas, išvykstantiems iš jūrų terminale prie Airlie uoste ir iš Sekminių Coast Airport Proserpine .

   laivynas

   Įvairių stilių valtys, prisitaikyti prie kelionę ar ekskursiją tipą, kad šių kelionių Pasakų patirtimi. Įgulos ir personalo laive buvo mokomi pasiūlyti geriausias paslaugas keleiviams, kurie galės mėgautis malonią kelionę.

   Valtys Ėjimas į Didysis barjerinis rifas yra didelės spartos katamaranai ir imtis dvi valandas gauti ten (priklausomai nuo jūros narėje). Šie laivai funkcija erdvūs gyvenimo numerius su oro kondicionieriais, lauko deniai mėgautis įspūdingų salų vaizdais ir net banginių kai kuriais sezonais, taip pat barai, kur galima patogiai sėdėti ir atsipalaiduoti ir atsigaivinti gaiviuoju gėrimu.

   video

   kruizinių Whitsundays YouTube video