kanalo kirtimas

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

AFerry.lt siūlo visas pagrindines Kryžiaus kanalas keltų maršrutus ir bėgių sankryžos. Jūs galite užsisakyti Kryžiaus kanalas Keltai iš anglų kalbos uostuose Dover, Portsmouth, Newhaven, Poole ir Plymouth, visoje populiarių Prancūzijos uostuose, įskaitant St Malo, Cherbourg, Caen, Le Havre, Dieppe, Dunkerque ir pagrindinio uosto Kalė.

  • kanalo kirtimas
  • kanalo kirtimas
  • kanalo kirtimas

Kanalų keltų bendrovių

P&O Ferries " a> laive patogumai parduotuvės, užkandinė, restoranai, baras su pianinu, kinas, gyventi pramogų, kazino, "Bureau de pokyčius ir kabinos gauti geras miegas.

"Eurotunnel" a> keleiviai lieka su savo transporto priemonę trukmė per trumpą 35 minučių perėjos. Jūs galite atsipalaiduoti jūsų automobilio ar išeiti ir ištiesti kojas. Vaizduoklio ekranai laive teikia informaciją apie kelionę ir darbuotojų yra rankon visos kelionės metu, taip pat, kai jūs atvykstate ir palikti padėti ir atsakyti į visus klausimus.

Brittany Ferries a> valtys siūlome komfortabilų ištaigingas baras sritys, internetas ir platų barų ir restoranų. Čia taip pat rasite kino teatruose, vaikų pramogos ir diskotekoms laive kai kurių laivų. Visa tai reiškia, kad jūs niekada nebus nuobodu bortą Brittany Ferries keltu!

DFDS Seaways veikia laivynas iš trijų modernių tikslas pastatyti laivai jų kryžminio kanalą tarp Dover ir Diunkerko. Ši paslauga yra visiškai vairuotojai - jokių pėdų keleivių arba treneriai galėtų keliauti šiuo maršrutu, todėl įlipti ir išlipti labai greitai. Laive rasite prabangią VIP, platų restoranų ir barų, dedikuoti žaidimų aikštelės vaikams ir parduotuvių, siūlančių didelę vertę.


Koks bendrovė jūs pasirenkate jums kirsti kanalą keltų kirtimo, rasite rezervacijos su AFerry paprasta ir suprantama, o kas daugiau, mes turime puikias kainas ir neįtikėtinas pasiūlymus ištisus metus.

"MyFerryLink" a>, Sea Prancūzija a> Hoverspeed ,> ir " greitis keltai " nebėra veikti šiuo maršrutu.

Kryžiaus kanalas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas