Corvo / V.Corvo keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Corvo/V.Corvo Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Corvo/V.Corvo su AFerry. Buities paslaugos Azorų galima gauti iš Corvo/V.Corvo į Flores/Santa Cruz.

Corvo/V.Corvo Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Corvo/V.Corvo yra valdo Atlânticoline. Kai ieškote keltu į Corvo/V.Corvo, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Corvo/V.Corvo keltai su Atlânticoline yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Corvo/V.Corvo bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Corvo / V.Corvo keltai
  • Corvo / V.Corvo keltai
  • Corvo / V.Corvo keltai

Apie Corvo

"Corvo Island yra mažiausias ir šiauriausias salos Azorų ir turi apie 468 gyventojų. Kartu su kaimynine sala Flores, Corvo salos sudaro Vakarinė grupė Azorų. Corvo ir Floresas atrado tuo pačiu metu, kai Portugalijos Explorer Diogo de Teive aplink 1452. Corvo kilmę yra vulkaninis, ir vienintelis atsiskaitymo saloje, Vila Nova do Corvo, yra pastatytas ant senovės lavos srauto tipiškas Azorų. Tai vaizdingas kaimas su žvyrkelių visą namų puošia baltomis durimis ir langais ant Juodosios akmens fasadai. Šie namai yra dažnai įrengtos medinių pilių, pagaminti pagal Corvo, iš salos tradicijos simbolis, kad ji yra rami sala, kur kiekvienas žino, kiekvienas meistrų.

Corvo keltų uosto

"Corvo salos keltų uostas yra saloje, netoli salos pagrindinių gyvenviečių ir objektų pietryčiuose.

Corvo/V.Corvo Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Atlânticoline

Porto Casa, 9980 - Vila Do Corvo, Ilha do Corvo, Portugal