Corsica Ferries

Corsica Ferries
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Korsika keltu į Korsiką, Sardiniją, Italijoje ir Prancūzijoje. Corsica Ferries yra taip pat žinomas kaip Korsika Sardinija keltai ,. Corsica Ferries siūlo aukščiausius standartus komforto ir paslaugų laive jų šiuolaikinių keltais. AFerry visada turi pigūs kainas Corsica Ferries ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti Corsica Ferries į ir iš Toulon, Nicoje, Calvi, Livorno, Bastia, Portoferraio ir dar daugiau. Visiems Corsica Ferries maršrutus ir matyti kainas ir buriavimo kartų pamatyti žemiau. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Corsica Ferries grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Maršrutai:
48
Trumpiausias pervažiavimas:
Piombino - Portoferraio
40 minutes
Populiariausias maršrutas:

Corsica Ferries Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

  Apie valdybos Corsica Ferries

  laive modernus oro kondicionieriai Korsika keltas rasite platų įrenginių priėmimo manote, kad jūsų atostogas pradėjo momentą žingsnis laive. Dauguma Corsica Ferries siūlo puikias kabinos, barai, savitarnos ir a la carte restoranai, vaikų žaidimų kambariai, baseinai, soliariumai ir parduotuvių.

  Corsica Ferries rekomenduojame, kad jūs užsisakyti kabina vienos nakties kirtimo, tačiau, jūs netgi galite užsakyti kajutes dieną perėjose, siekiant padėti jums atsipalaiduoti arba, jei norite turėti greitą Atidėti į savo lovą komfortą , Sardinija keltai pasiūlyti įvairių klasių kajutės iš daugiau paprasta, Holiday Cabins " ir , kruizinių kabinos , kad kabinos aukščiausios klasės" ir net Luxe kajutės galutiniam kelionės patirtimi.


  Ar jums keliauti laive Corsica Ferries Nica Ajačas keltu arba jei jūs naudojate Corsica Ferries Livornas Bastia maršrutą ar Corsica Ferries Tulonas Ajačas liniją, jūs privalo turėti daug keltu su Korsikos keltais. Užsisakykite Corsica Ferries kirtimo su AFerry.

  Tinka Užsakymas Informacinės

  galite užsisakyti šunį laive Korsika keltu su AFerry. Tiesiog pasirinkite keleivių naudodami užsakymo formą, tada kitame ekrane pasirinkti jūsų augintiniui detales skaičių.

  Šunys laive turi būti švino ir dėvėti snukis. Jūs galite laisvai vaikščioti laive su savo šunimi, išskyrus restoranų.

  Katės ir kiti smulkūs gyvūnai turi būti laikomi tinkamo narvo kelionės metu ir nėra mokestis.

  Atkreipkite dėmesį, kad imtis savo augintinio į ir iš Jungtinės Karalystės į žemyninę Europą ir Airijos jums reikės naminių pasą. Norėdami sužinoti daugiau apie naminių pasų ir kelionės su savo augintiniu mūsų augintinių kelionių gidas a>.