Korsika Linea keltai

Korsika Linea
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Korsika Linea keltu į Korsiką, Sardiniją, Tuniso, Alžyro ir Prancūzijos. Korsika Linea keltai yra pagrindinis keltų bendrovė Vakarų Viduržemio jūros ir teikia modernias gerai įrengti keltus ir puikių paslaugų lygį. AFerry visada turi pigūs kainas Korsika Linea keltai ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti Korsika Linea Keltai į Marselis, Ajaccio, Porto Torres, Propriano ir dar daugiau. Visiems Korsika Linea maršrutus ir matyti kainas ir buriavimo kartų pamatyti žemiau. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Korsika Linea grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Korsikos/Sardinijos (Corsica/Sardinia) maršrutuose visų keleivių registracija vyksta likus mažiausiai 2 valandoms iki išvykimo. Šiaurės Afrikos maršrutuose visų keleivių registracija vyksta likus mažiausiai 4 valandoms iki išvykimo.

Maršrutai:
12
Trumpiausias pervažiavimas:
Ile Rousse - Marseille
10 valandos 30 minutes
Populiariausias maršrutas:

Korsika Linea Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

  Korsika Linea keltai tvarkaraščio sezono

  Korsika Linea keltai tvarkaraštis keičiasi ištisus metus kai maršrutais:

  • Maršrutai į Sardiniją ,
   Kai jie plaukti? "Paprastai nuo balandžio iki rugsėjo
  • Maršrutai, Korsikos ,
   Kai jie plaukti? "Paprastai nuo kovo iki rugsėjo

  Bortinis Korsika Linea keltai

  Korsika Linea turi penkias keleivinių keltų laivyną, Apie Danielle Casanova Napoleonas Bonapartas Viduržemio Il de Beauté " ir Korsika . Priklausomai nuo jūsų maršrute rasite restoranų laive asortimentą, vaikų sritys, barai viduje ir ant denio ir kai keltai taip pat yra masažo salonai todėl jūs atvykstate į savo paskirties jausmas visiškai atsipalaidavę. Kelionė į laivą Korsika Linea keltas privalo būti malonus patirtį.


  Ar naudojate Korsika Linea Marselis Alger maršrutą, Korsika Linea keltai Marselis Ile Rousse keltu, Korsika Linea Porto Torres linija arba bet koks kitas maršrutas iš Korsika Linea keltai jūsų kelionė privalo būti nieko bet džiaugsmas su šiuo gerai žinoma kompanija.

  video

  Korsika Linea YouTube video