Corralejo Playa Blanca Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

 • 6 perėjimai kasdien
  35 minutes
  Gauti kainą
 • 3 perėjimai kasdien
  30 minutes
  Gauti kainą
 • 4 perėjimai kasdien
  25 minutes
  Gauti kainą

Specialūs pasiūlymai

Mažos Corralejo Playa Blanca kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

gauti geriausią kainą už savo Corralejo Playa Blanca keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Corralejo Playa Blanca. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Corralejo Playa Blanca maršrutas yra jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jūs taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Corralejo Playa Blanca keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Corralejo Playa Blanca yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Corralejo

Corralejo yra tuo labai šiaurinio galo Fuerteventura, viena iš Kanarų salų miestas, ir 2 mylių kvadratinių jis yra didžiausias kurortas saloje. Dauguma žmonių traukia į Corralejo savo kvapą gniaužiantį paplūdimiai, kurie dažnai laikomas geriausiu paplūdimio Kanarų salose dėl savo Švarus mėlyna jūra. Be nuo paplūdimio, miesto išlieka tradicinis žvejų kaimelis, ir turi Promenada featuring daug kavinių ir restoranų savo lankytojams.

Apie Playa Blanca

Playa Blanca yra Lanzarotės naujausias ir sparčiausiai auganti kurortas. Tai vis sudėtingesnės nei kai kurių kitų kurortų saloje, ir turi didelį jachtų prieplauką, kai kurie iš geriausių vilų ir apartamentų saloje, taip pat daug kavinių ir restoranų lankytojams mėgautis. Playa Blanca, taip pat gali pasigirti gražus 9km ilgio paplūdimys, turizmo ir prabangių prekių parduotuvės, taip pat fantastišką naktinį gyvenimą barų ir restoranų.

Kurį įmonė pasirinkti jūsų kelto arba iš Playa Blanca, esate tikri, kad sklandžiai ir atpalaiduojančią kelionę, nes abi šios bendrovės siūlo aukščiausio lygio komfortą laive savo modernius keltus. Naudojant AFerry, galite lyginti šių bendrovių pusių pusėje rasti buriavimo laiką ir kainą, kurią reikia.