Corralejo į Lanzarote Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Apie Corralejo

Corralejo yra tuo labai šiaurinio galo Fuerteventura, viena iš Kanarų salų miestas, ir 2 mylių kvadratinių jis yra didžiausias kurortas saloje. Dauguma žmonių traukia į Corralejo savo kvapą gniaužiantį paplūdimiai, kurie dažnai laikomas geriausiu paplūdimio Kanarų salose dėl savo Švarus mėlyna jūra. Be nuo paplūdimio, miesto išlieka tradicinis žvejų kaimelis, ir turi Promenada featuring daug kavinių ir restoranų savo lankytojams.

Apie Lanzarote

Lanzarotė yra viena iš Kanarų salų rado tik iš Afrikos pakrantėje, vos 7 mylių iš šiaurės rytinėje pakrantėje Fuerteventura. Lanzarotė buvo suformuota iš vulkaninės veiklos, ir todėl turi ekstravagantiška uolienose. Saloje yra šilta ištisus metus, tačiau dėl savo geografinės padėties dažnai gali būti gana vėjuota, palyginti su kai kuriomis kitomis Kanarų salose.

Lanzarotė Kelionių vadovas

Įsikūręs Kanarų salyne, Lanzarotė yra tik 79 mylių nuo Afrikos krantų. "

apie Lanzarote

Lanzarotė yra labiausiai į rytus iš Kanarų salų, o 37 mylių ilgio ir 12 mylių pločio tai yra ketvirta pagal dydį Kanarų salų. Saloje mėgsta šiltus temperatūrą ištisus metus, temperatūra svyruoja nuo 21 laipsnių Celsijaus sausį iki 29 laipsnių Celsijaus rugpjūtį. Ir kasmet iš viso tik 140mm kritulių, Lanzarotė yra idealus pabėgimas ištisus metus.

Kanarų salos ugnikalnių kilmę priėmimo kraštovaizdis labai savitas. Lanzarotės naujausi išsiveržimai įvyko tik 19 amžiuje, ir sausu klimatu ir erozijos stokos tai reiškė, kad Lanzarotės kraštovaizdžio beveik nepasikeitė išvaizda. Tai suteikia salą unikalią išvaizdą ir suteikia šiek tiek nuostabiu kraštovaizdžiu. Ilgiausias Vulkaniniai tunelis pasaulyje, vadinamas Atlantida tunelis, galima rasti Lanzarote. Tai 7km ilgio ir funkcijos gražių urvų ir paslėptus perlus.