Corralejo keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Corralejo Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Corralejo su AFerry. Keltai į Corralejo, Kanarų salose, yra iš Lanzarote. Jūs galite imtis keltu į Corralejo nuo Playa Blanca.

Corralejo Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Corralejo valdo Fred Olsen, LINEAS MARITIMAS Romero NAVIERA Armas. Kadangi 3 keltų bendrovės veikia ir iš Corralejo, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Corralejo, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Corralejo keltai su Fred Olsen, LINEAS MARITIMAS Romero NAVIERA Armas yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Corralejo bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Corralejo keltai
  • Corralejo keltai
  • Corralejo keltai

Apie Corralejo

Corralejo yra tuo labai šiaurinio galo Fuerteventura, viena iš Kanarų salų miestas, ir 2 mylių kvadratinių jis yra didžiausias kurortas saloje. Dauguma žmonių traukia į Corralejo savo kvapą gniaužiantį paplūdimiai, kurie dažnai laikomas geriausiu paplūdimio Kanarų salose dėl savo Švarus mėlyna jūra. Be nuo paplūdimio, miesto išlieka tradicinis žvejų kaimelis, ir turi Promenada featuring daug kavinių ir restoranų savo lankytojams.

Keltai į ir iš Corralejo

Naviera Armas " yra moderni laivyną su dideliu pasirinkimu barų ir restoranų. Bet kelionė su NAVIERA Armas privalo būti patogus ir atsipalaiduoti patirtį.

LINEAS MARITIMAS Romero " yra moderni ir įdomaus parką keltais keliaujantiems į ir iš Corralejo. Keleiviai gali mėgautis kai kvapą gniaužiantys vaizdai, o atsipalaiduoti su gėrimu iš baro. Kai kuriuose keltuose taip pat rasite stiklo apačios grindis, atskleidžiant jūros stebuklus!

"Fred Olsen, Express" , turi keltus, kurie sudaryti tik ultra-moderniais greitai keltų reiškia, kad jūs pasieksite savo tikslą per rekordiškai trumpą laiką parką. Visi jų keltai funkcija yra baras ir kavinė, vaikų žaidimo aikštelė, taip pat palydovinė televizija. Fred Olsen, yra žinomas dėl siūlanti aukščiausio lygio komfortą ir aptarnavimą.

Naudojant AFerry galite palyginti šias dvi bendroves savo maršrutų į ir iš Corralejo rasti geriausią laiką ir kainą, kad atitiktų jūsų poreikius.

Corralejo Port

Corralejo yra miestas ant šiaurinio galo Fuerteventura, kuri yra viena iš Kanarų salų. Nuo Corralejo galite sugauti keltu į Playa Blanca Lanzarote. Užsisakykite keltu greitai, pigiai ir lengvai internetu per AFerry.

Corralejo uosto įrenginiai

Tuo Corralejo Keltų uostas siūlo kavinė už kelto keleiviai atsipalaiduoti, o jūs laukti savo kelto pradėti vežti. Arba galite tiesiog mėgautis vaizdais už aplinkinių keltų uosto.

Kelionė į Corralejo

Jei turite automobilį su jumis, geriausias būdas patekti į Corralejo yra gaunant autobusu arba gauti taksi. Abu variantai yra pakankamai pigus, bet jei esate netoli autobusų stotelės ir neturi per daug bagažo, vis autobusu į keltų uosto būtų palankus, nes jie yra įprastas ir pigus.

Corralejo Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Fred Olsen

Muelle de Corralejo, 35660, Canary Islands

Naviera Armas

Estación Marítima de Corralejo, s/n 35660 - Corralejo Fuerteventura, Canary Islands (Fuerteventura)

Lineas Maritimas Romero

Muelle de Corralejo, 35660, Canary Islands