Korkas į Svonsio Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Korke į Svonsio keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Korko į Swansea. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Korkas į Svonsio maršrutu tinka jums ar jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, galite taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus Korko Swansea keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Korkas Swansea yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Korkas

St. Finn Barre katedra, puikus pavyzdys prancūzų gotikos, Tudor - gotikos universiteto koledžas su patrauklia paupio keturkampis, The Blackrock pilis, Crawford Galerija su įdomia skulptūrų kolekcija, Beamish Apkūnus alaus darykla, Jameson paveldo centras, Royal parako malūnai kartu su Open air gatvės rinkose, kurios atstovauja liaudies kultūrą Korkas yra tik keli iš daugybės pramogų ir aplink Korkas.

Korkas mieste yra šiek tiek prieš srovę nuo upės Lee į Cork uostas šiaurės vakarus, o Ringaskiddy guli ant apatinės uosto vakarinėje pakrantėje, ir todėl buvo sukurtas į modernią giliavandenio uosto keltų, nes jos lengva prieiga prie Korko ir aplinkinių miestų.

Ačiū iš ilgą laiką eismo augimo ir investicijų į modernios įrangos, kuri tęsiasi per pastaruosius 35 metų, Korkas šiandien pripažįstama kaip vienas iš labiausiai Europos pažangių ir sėkmingų keltų uostuose.

Cork yra labai svarbus jūrų uostas, siūlanti trumpiausią ir greičiausią keltų maršrutą į žemyną iš Airijos. Cork uostas išgyvena didelį srautą su iš 36 kruizinių laivų vidutiniškai planuojama.

Apie Swansea

Mumbles vadovas yra roko formavimas ir kurortas įsikūręs ne į vieną pusę Swansea. Jei aš būčiau jums pasakyti, kad jis kilęs iš prancūzų kalbos žodžio, mamelles reiškia "krūtys", jūs turbūt galėtų dirbti, kodėl ji gavo šį vardą, kai jums pažvelgti į uolų.

Taip pat turėtų imtis laiko paragauti Velso Rarebit ir valų bandelių, kurios abi bus išlydyti savo burną ir palikti jums troškimas daugiau.