Korkas į Santander Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

gauti geriausią kainą už savo Cork į Santander keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Korko į Santander. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Korkas į Santander maršrutu tinka jums ar jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, galite taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus apie Cork į Santander keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Korkas į Santander yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Korkas

St. Finn Barre katedra, puikus pavyzdys prancūzų gotikos, Tudor - gotikos universiteto koledžas su patrauklia paupio keturkampis, The Blackrock pilis, Crawford Galerija su įdomia skulptūrų kolekcija, Beamish Apkūnus alaus darykla, Jameson paveldo centras, Royal parako malūnai kartu su Open air gatvės rinkose, kurios atstovauja liaudies kultūrą Korkas yra tik keli iš daugybės pramogų ir aplink Korkas.

Korkas mieste yra šiek tiek prieš srovę nuo upės Lee į Cork uostas šiaurės vakarus, o Ringaskiddy guli ant apatinės uosto vakarinėje pakrantėje, ir todėl buvo sukurtas į modernią giliavandenio uosto keltų, nes jos lengva prieiga prie Korko ir aplinkinių miestų.

Ačiū iš ilgą laiką eismo augimo ir investicijų į modernios įrangos, kuri tęsiasi per pastaruosius 35 metų, Korkas šiandien pripažįstama kaip vienas iš labiausiai Europos pažangių ir sėkmingų keltų uostuose.

Cork yra labai svarbus jūrų uostas, siūlanti trumpiausią ir greičiausią keltų maršrutą į žemyną iš Airijos. Cork uostas išgyvena didelį srautą su iš 36 kruizinių laivų vidutiniškai planuojama.

Apie Santander

"Santander" yra Ispanijos regione Kantabrijos kapitalas; regionas žinomas dėl savo kultūros, gražiais paplūdimiais ir nuostabiu kraštovaizdžiu. Santander senas ketvirtį vis dar egzistuoja, nors mažai jo lieka. Verta aplankyti yra gotikinė šventovė ir šalia viduramžių miestas Santillana del Mar

Yra daug padaryti Santander, įskaitant "Dunas Liencas gamtos parkas, Museo Provincial de Prehistoria, Royal Magdalena rūmus ir Carbárceno gamtos parko, kuris yra didžiausias zoologijos sodas Europoje. Santanderas taip pat gali pasigirti apdovanojimai paplūdimiai, platus prekybos paslaugos ir platų restoranų ir barų.